Fotoalbum

|< Předchozí strana 1 2 3 4 5 9 12 16 >|

Noc kostelů 2018

Malé ohlédnutí za Nocí kostelů. Díky za přispění k programu, návštěvu a společný čas!

Jarní horská víkendovka

S rodiči a dětmi jsme vyrazili do Rokytnice a užili si víkend her, výletů, přátel a radosti :-)

Vycházka na Děvín

Oblíbený nedělní program: Zdeňkova vycházka. Bylo to krásné a těšíme se na příští neděli!

Velikonoční vigilie

Bohoslužby ohně, vody, slova a Večeře Páně. A také křtu a obnovy křestního slibu.

Sederová večeře

Na Zelený čtvrtek připravilo 40 Libeňských tradiční sederovou večeři. Le chajim!

Jarní brigáda na hřišti a dvorku

Díky moc všem, kteří věnovali sobotní odpoledne péči o naše společné prostory :-)

Nedělní vycházka k Milíčově kapli

Milíčova kaple a Malešický lesík. Díky Zdenkovi za zorganizování celé nedělní akce!

Křtiny Marušky a Niny

V neděli jsme ve svém středu přivítali dvě krásné slečny - Marušku a Ninu. Pán Bůh požehnej!

Evangelický karneval 2018

Tradiční akce libeňských evangelíků, masky, tanec, divadelní představení a kouzelník Čáry kluk!

Zimní víkendovka dospělých: Herlíkovice 2018

Lyže, běžky, hudba, pingpong, aktivity vážné i nevážné, libeňští evangelíci a Horský domov! :-)

|< Předchozí strana 1 2 3 4 5 9 12 16 >|

Před prázninová zahradní party

18. 6. 2018

V neděli 24. června proběhnou křtiny malého chlapečka a také velká zahradní party! Po bohoslužbách zůstaneme na farním dvorku a užijeme si společné odpoledne před tím, než se všichni rozprchneme na prázdniny :-) Přijďte v hojném počtu, těšíme se na vás!

• Koinónia: Beta 19. června 19:00 (úterý)
  • Rodinné bohoslužby k zakončení školního roku se křtem dítěte 24. června 9:30 (neděle, 4. po Trojici)
  • Večer pro sborové spolupracovníky 27. června 18:00 (středa)
  • Bohoslužby 1. července 9:30 (neděle, 5. po Trojici)