Fotoalbum

|< Předchozí strana 1 2 3 4 5 9 13 17 >|

Návštěva z Drážďan

Minulý víkend nás navštívil partnerský sbor z Drážďan.

Arthurovy křtiny

Na konci prázdnin jsme přivítali malého Arthura. Pán Bůh požehnej!

Květinové křtiny

V neděli přijaly křest dvě krásné květinové víly z našeho sboru. Pán Vám požehnej!

Tomáškovy křtiny

Náš sbor má opět o člena víc - přivítali jsme mezi námi malého Tomáška!

Domažlice 2018

Výlet za naším spřáteleným sborem byl jako vždy povedný. Děkujeme za milé setkání!

Noc kostelů 2018

Malé ohlédnutí za Nocí kostelů. Díky za přispění k programu, návštěvu a společný čas!

Jarní horská víkendovka

S rodiči a dětmi jsme vyrazili do Rokytnice a užili si víkend her, výletů, přátel a radosti :-)

Vycházka na Děvín

Oblíbený nedělní program: Zdeňkova vycházka. Bylo to krásné a těšíme se na příští neděli!

Velikonoční vigilie

Bohoslužby ohně, vody, slova a Večeře Páně. A také křtu a obnovy křestního slibu.

Sederová večeře

Na Zelený čtvrtek připravilo 40 Libeňských tradiční sederovou večeři. Le chajim!

|< Předchozí strana 1 2 3 4 5 9 13 17 >|

Podzimní minikurz "Základy křesťanské víry"

28. 9. 2018Roman Mazur

Jaký je Bůh podle Bible? Proč je postava Ježíše z Nazareta určující pro duchovní život miliónů lidí i na počátku 21. století? Jak dnes praktikovat křesťanskou duchovní cestu? Na tyto a podobné otázky odpovídá šestidílný minikurz, který nabízíme především novým zájemcům o křesťanství od středy 17. října. Podrobnosti na přiložené pozvánce. Čtěte více »