Fotoalbum

Biblické přírodní katastrofy

Povídání nejen o biblických katastrofách se uskutečnilo ve středu 3. listopadu 2010 v naší kapli. Doc. RNDr. Zdeněk Kukal, DrSc. vyprávěl nejen o katastrofách, ale i o pohledu geologa na biblické události.

Seniorátní den 2010 na Hvozdnici

V neděli 12. září 2010 se konal premiérový "Seniorátní den" - setkání především pro rodiny s dětmi z evangelických sborů Prahy a okolí. Akce proběhla v novém areálu hvozdnické fary a výjimečným způsobem ji přálo počasí.

Běleč 2010

Již potřetí vyrazilo v termínu od 21. do 28. srpna 2010 patnáct rodin našich členů a přátel na týdenní pobyt do Bělče nad Orlicí. Obrázky Vás snad přesvědčí, že to byla rekreace jaksepatří.

Dětský den na hřišti

V sobotu 12. června 2010 jsme na našem hřišti uspořádali premiérový Dětský den pro rodiny našich členů i přátel. Počasí bylo vynikající, účast hojná a program díky mnoha dobrovolníkům i pozvaným hudebníkům zajímavý pro všechny generace - co víc si přát?

Květnový křest dospělého

Po absolvování příslušné přípravy byl v neděli 23. května 2010 v našem sboru pokřtěn další dospělý. Na cestě ke křesťanské víře byl Vojta inspirován především svými příbuznými, kteří se křesťany stali již před ním.

Sborová vycházka okolím Strančic

V neděli 9. května 2010 jsme se po peripetiích souvisejících s nepřejícím počasím vypravili nakonec s menší skupinkou do okolí Strančic. V Praze mezitím pršelo, my jsem se ovšem dešti úspěšně vyhnuli.

Brigáda na dětském hřišti a farním dvorku

V sobotu 17. dubna 2010 jsme společnými silami členů sboru a uživatelů dětského hřiště jarně uklidili farní dvorek i dětské hřiště, které sbor provozuje.

Přednáška Marka O. Váchy

Ve středu 14. dubna 2010 byl naším hostem katolický kněz a biolog Marek Orko Vácha. Přednášel na téma "Evoluce - ohrožení nebo výzva pro křesťanství?" Vzbudil velmi kladný ohlas publika a také mnohé otázky.

Sborová vycházka: Libní potřetí

V neděli 28. března 2010 jsme potřetí vyrazili po stopách historie nejbližšího okolí našeho sboru. Ačkoli několik minut před srazem lilo jako z konve, vycházka byla slunečná.

Noví členové našeho sboru

Při nedělních bohoslužbách 7. února 2010 se novými členy našeho sboru stali Tomáš (křtem) a Jana (přestupem).

Jaro 2018

11. 4. 2018

Zdeněk připravil báječnou vycházku na Děvín. Při jarní brigádě jsme zvelebili hřiště a farní dvorek, 13. 5. 2018 pořádáme Koncert na podporu Domácího hospice Tabita a zveme vás i na další akce:

• Koinónia: Alfa 24. dubna 18:00 (úterý)
  • Koinónia: Beta 24. dubna 19:00 (úterý)
  • Zkouška sboru Libé Ň 25. dubna 18:30 (středa)
  • Zkouška sboru Fusion 26. dubna 17:00 (čtvrtek)
  • Dětský klub se výjimečně NEKONÁ 27. dubna (pátek)