Fotoalbum

Brigáda na dětském hřišti a farním dvorku

V sobotu 17. dubna 2010 jsme společnými silami členů sboru a uživatelů dětského hřiště jarně uklidili farní dvorek i dětské hřiště, které sbor provozuje.   Akce »

Přednáška Marka O. Váchy

Ve středu 14. dubna 2010 byl naším hostem katolický kněz a biolog Marek Orko Vácha. Přednášel na téma "Evoluce - ohrožení nebo výzva pro křesťanství?" Vzbudil velmi kladný ohlas publika a také mnohé otázky.   Akce »

Sborová vycházka: Libní potřetí

V neděli 28. března 2010 jsme potřetí vyrazili po stopách historie nejbližšího okolí našeho sboru. Ačkoli několik minut před srazem lilo jako z konve, vycházka byla slunečná.   Výlety »

Noví členové našeho sboru

Při nedělních bohoslužbách 7. února 2010 se novými členy našeho sboru stali Tomáš (křtem) a Jana (přestupem).

Sborový karneval

V sobotu 6. února 2010 proběhl sborový karneval. V naší kapli se to tak hemžilo dětmi všeho věku a s všemožnými maskami.   Akce »

Beseda profesorů

Dvě výrazné a významné osobnosti současného českého křesťanstva Tomáš Halík a Jakub S. Trojan hovořili v v našem sboru ve středu 4. února 2010 o tom co nás jako katolíky a evangelíky spojuje a (zatím) dělí.   Akce »

Dinesh D´Souza

Zajímavá kniha nejen o evoluci, kterou vám doporučujeme si přečíst. Můžete si u nás prohlédnout kratičký úryvek z této knihy - začátek 13. kapitoly, která se vyrovnává se vztahem evoluce a křesťanské víry.

Divadlo dětí a mládeže: Ďábelské vánoce

O čtvrté adventní neděli 20. prosince 2009 předvedli mládežníci a děti Ďábelské vánoce - tedy stejnojmennou divadelní hru Zdeňka Šorma. Andílky a pastýře minulých her vystřídalo čertí komando.   Vánoce »

Slavnostní výroční bohoslužby

Vyvrcholením oslav 80. výročí založení našeho sboru byly slavnostní nedělní bohoslužby 15. listopadu 2009. Kázal br. Pavel Smetana, večeři Páně vysluhovali symbolicky synodní kurátorka Mahulena Čejková a zástupci tří generací našeho sboru.

Koncert vokálního souboru GESHEM

V rámci oslav 80. výročí založení našeho sboru proběhl v sobotu 14. listopadu 2009 večer slavnostní koncert vokálního souboru GESHEM. Společně s nimi jsme se nechali inspirovat na cestě křesťanské víry spirituály i jinými písněmi.   Akce »

Manželské večery

21. 1. 2018Roman Mazur