Fotoalbum

Brigáda na dětském hřišti a farním dvorku

Brigáda na dětském hřišti a farním dvorku

V sobotu 17. dubna 2010 jsme společnými silami členů sboru a uživatelů dětského hřiště jarně uklidili farní dvorek i dětské hřiště, které sbor provozuje.   Akce »

Přednáška Marka O. Váchy

Přednáška Marka O. Váchy

Ve středu 14. dubna 2010 byl naším hostem katolický kněz a biolog Marek Orko Vácha. Přednášel na téma "Evoluce - ohrožení nebo výzva pro křesťanství?" Vzbudil velmi kladný ohlas publika a také mnohé otázky.   Akce »

Sborová vycházka: Libní potřetí

Sborová vycházka: Libní potřetí

V neděli 28. března 2010 jsme potřetí vyrazili po stopách historie nejbližšího okolí našeho sboru. Ačkoli několik minut před srazem lilo jako z konve, vycházka byla slunečná.   Výlety »

Noví členové našeho sboru

Noví členové našeho sboru

Při nedělních bohoslužbách 7. února 2010 se novými členy našeho sboru stali Tomáš (křtem) a Jana (přestupem).

Sborový karneval

Sborový karneval

V sobotu 6. února 2010 proběhl sborový karneval. V naší kapli se to tak hemžilo dětmi všeho věku a s všemožnými maskami.   Akce »

Beseda profesorů

Beseda profesorů

Dvě výrazné a významné osobnosti současného českého křesťanstva Tomáš Halík a Jakub S. Trojan hovořili v v našem sboru ve středu 4. února 2010 o tom co nás jako katolíky a evangelíky spojuje a (zatím) dělí.   Akce »

Dinesh D´Souza

Dinesh D´Souza

Zajímavá kniha nejen o evoluci, kterou vám doporučujeme si přečíst. Můžete si u nás prohlédnout kratičký úryvek z této knihy - začátek 13. kapitoly, která se vyrovnává se vztahem evoluce a křesťanské víry.

Divadlo dětí a mládeže: Ďábelské vánoce

Divadlo dětí a mládeže: Ďábelské vánoce

O čtvrté adventní neděli 20. prosince 2009 předvedli mládežníci a děti Ďábelské vánoce - tedy stejnojmennou divadelní hru Zdeňka Šorma. Andílky a pastýře minulých her vystřídalo čertí komando.   Vánoce »

Slavnostní výroční bohoslužby

Slavnostní výroční bohoslužby

Vyvrcholením oslav 80. výročí založení našeho sboru byly slavnostní nedělní bohoslužby 15. listopadu 2009. Kázal br. Pavel Smetana, večeři Páně vysluhovali symbolicky synodní kurátorka Mahulena Čejková a zástupci tří generací našeho sboru.

Koncert vokálního souboru GESHEM

Koncert vokálního souboru GESHEM

V rámci oslav 80. výročí založení našeho sboru proběhl v sobotu 14. listopadu 2009 večer slavnostní koncert vokálního souboru GESHEM. Společně s nimi jsme se nechali inspirovat na cestě křesťanské víry spirituály i jinými písněmi.   Akce »

Novinky

Manželské večery

21. 1. 2018Roman Mazur

Manželské i partnerské páry srdečně zveme na cyklus 8 setkání „Manželské večery“, kde se ve dvojicích pokusíme společně najít nové inspirace pro naše vztahy. Podrobnosti na přiložené pozvánce. Čtěte více »

Nejbližší akce sboru

  • Kruh seniorů 22. ledna 14:30 (pondělí)
  • Setkání dorostu 22. ledna 18:00 (pondělí)
  • Základy křesťanské víry 4/6 25. ledna 8:30 (čtvrtek)
  • Klub rodičů s dětmi Libé Ňuňu 25. ledna 10:00 (čtvrtek)
  • Porada učitelů Nedělní školy 25. ledna 18:30 (čtvrtek)