Fotoalbum

Jarní brigáda 2011

V sobotu 2. dubna 2011 se konal již pátý ročník tradiční jarní brigády na farním dvorku a na dětském hřišti, které provozujeme. Stihli jsme upravit vše potřebné a odvezeným odpadem naplnili kontejner o objemu 8 krychlových metrů. Co se týče účastníků, čle

Sborová vycházka na Prosek

V neděli 27. března 2011 jsme se vydali od vysočanského nádraží vzhůru do kopce kolem Flajšnerky a Jetelky na Starý Prosek. Nevynechali jsme románský kostelík sv. Václava a hřbitov, kde jsou pochováni místní „velikáni“. Počasí nám přálo.

Biblické rostliny Středozemí

Beseda s Ing. Kuklíkem nás provedla místy, kudy chodili proroci a apoštolové z hlediska rostlin.

Sborový karneval 2011

V sobotu 26. února 2011 proběhl v naší kapli proměněné na velkou hernu druhý ročník sborového karnevalu. Fotografie Vás snad přesvědčí, že si to všichni náramně užili, i díky důkladné přípravě velké skupiny organizátorů a pomocníků...

Bible a Velký třesk

Setkání s astronomem Jiřím Grygarem se uskutečnilo ve středu 5. ledna 2011. Poutavé vyprávění známého astronoma nám malinko poodhalilo tajemství vesmíru i naší Země.

Biblické přírodní katastrofy

Povídání nejen o biblických katastrofách se uskutečnilo ve středu 3. listopadu 2010 v naší kapli. Doc. RNDr. Zdeněk Kukal, DrSc. vyprávěl nejen o katastrofách, ale i o pohledu geologa na biblické události.

Seniorátní den 2010 na Hvozdnici

V neděli 12. září 2010 se konal premiérový "Seniorátní den" - setkání především pro rodiny s dětmi z evangelických sborů Prahy a okolí. Akce proběhla v novém areálu hvozdnické fary a výjimečným způsobem ji přálo počasí.

Běleč 2010

Již potřetí vyrazilo v termínu od 21. do 28. srpna 2010 patnáct rodin našich členů a přátel na týdenní pobyt do Bělče nad Orlicí. Obrázky Vás snad přesvědčí, že to byla rekreace jaksepatří.

Dětský den na hřišti

V sobotu 12. června 2010 jsme na našem hřišti uspořádali premiérový Dětský den pro rodiny našich členů i přátel. Počasí bylo vynikající, účast hojná a program díky mnoha dobrovolníkům i pozvaným hudebníkům zajímavý pro všechny generace - co víc si přát?

Květnový křest dospělého

Po absolvování příslušné přípravy byl v neděli 23. května 2010 v našem sboru pokřtěn další dospělý. Na cestě ke křesťanské víře byl Vojta inspirován především svými příbuznými, kteří se křesťany stali již před ním.

Letní novinky

13. 7. 2018

Nová fotoalba:

Nejbližší akce: Trocha inspirace:

• Bohoslužby 22. července 9:30 (neděle, 8. po Trojici)
  • Letní biblická hodina 25. července 18:00 (středa)
  • Bohoslužby se křty školních dětí 29. července 9:30 (neděle, 9. po Trojici)
  • Letní biblická hodina 1. srpna 18:00 (středa)
  • Začíná sborová rekreace v Bělči nad Orlicí 4. srpna 18:00 (sobota)