Fotoalbum

Víkendový pobyt pro děti v Čími

Ve dnech 19. - 21. června 2009 vyrazila skupinka dětí z našeho sboru na víkendový pobyt do Čími. Absolvovaly tam výcvik vojáků elitní gardy krále Davide. Manévry proběhly beze ztrát...:-) Uhodnete, které město nám bylo Jeruzalémem?

Běleč nad Orlicí 2009

Již podruhé za sebou jsme vyrazili - dvanáct rodin z našeho sboru a pět z jiných evangelických sborů - na týdenní rodinnou rekreaci v Bělči nad Orlicí. Od 18. do 25. července 2009 jsme si to tam náramně užili. Však posuďte sami!

Vycházka na Karlštejnsko

V neděli 18. dubna 2009 jsme za nádherného jarního počasí vyrazili pod vedením Zdeňka Lauschmanna na Karlštejsko. Šli jsme z Vráže do Srbska, vrcholový tým dobyl i skálu nad svatým Janem. Vše vyšlo skvěle. Však posuďte sami!   Výlety »

Brigáda na dětském hřišti a farním dvorku

V sobotu 4. dubna 2009 jsme uskutečnili jarní "dvojbrigádu". Členové sboru a uživatelé dětského hřiště uklidili a vylepšili jak farní dvorek, tak dětské hřiště.   Akce »

Vycházka Libní II

Na první vycházku nového roku jsme 29. března 2009 vyrazili - ve volném navázání na poslední loňskou vycházku - opět do našeho nejbližšího okolí. O co méně jsme tentokrát nachodili, o to více se dozvěděli od naší průvodkyně, p. Hrdličkové...   Výlety »

Druhý ročník bowlingu třicátníků

Druhý ročník bowlingového turnaje třicátníků proběhl v neděli 1. února 2009 odpoledne v herně v Praze - Kyjích. Vítězi se stali Petr Svoboda a Irena Wagnerová, loňský rekord v počtu bodů za jedno kolo Pavly Svobodové (119) ovšem zůstal nezdolán.   Třicátníci »

Vánoční hra "Andělská pohádka na dobrou noc"

O čtvrté adventní neděli 21. prosince 2008 zahráli děti, mládež a pomocníci z řad dospělých vánoční divadlo "Andělská pohádka na dobrou noc". Scénář umně propletl biblický příběh o stvoření a Ježíšově narození. Bylo to radostné, živé a vánoční!   Vánoce »

Vycházka Libní

V neděli 9. listopadu 2008 jsme vyrazili na tradiční sborovou vycházku, tentokráte do nejbližšího okolí našeho sboru pod vedením manželů Hrdličkových. Jimi připravený výklad k historii naší čtvrti bude brzy k dispozici i na těchto webových stránkách.   Výlety »

Podzimní křtiny dvou malých dětí

Dne 2. listopadu 2008 byli v našem sboru pokřtěni dvouletý Vojta a několikaměsíční Jůlinka. Dospělí členové našeho sboru přinášejí své děti buďto k dětskému křtu nebo k požehnání. Obojí se koná vždy v rámci pravidelných nedělních bohoslužeb...

Pouštění draků v Tróji

Skupina třicátníků navázala na stejnou úspěšnou loňskou akci a v sobotu 18. října 2008 opět vyrazila se svými dětmi pouštět draky u vodáckého kanálu v Tróji.   Třicátníci »

Aplikace do mobilů pro pravidelnou četbu Bible

15. 10. 2017Roman Mazur

Pro mobilní telefony s operačním operační systém Android doporučujeme např. tyto aplikace a stránky: Daily Words (hesla Jednoty bratrské) / www.dennicteni.cz / Slovo na den / You Version (různé plány na každodenní čtení Bible) / Taizé Readings / Hesla Jednoty bratrské / Quick Bible / And Bible.

• Dětský klub 24. listopadu 15:00 (pátek)
  • Bohoslužby 26. listopadu 9:30 (neděle, poslední po Trojici)
  • Kruh seniorů 27. listopadu 14:30 (pondělí)
  • Dorost 27. listopadu 18:00 (pondělí)