Fotoalbum

Sborový karneval 2011

V sobotu 26. února 2011 proběhl v naší kapli proměněné na velkou hernu druhý ročník sborového karnevalu. Fotografie Vás snad přesvědčí, že si to všichni náramně užili, i díky důkladné přípravě velké skupiny organizátorů a pomocníků...

Bible a Velký třesk

Setkání s astronomem Jiřím Grygarem se uskutečnilo ve středu 5. ledna 2011. Poutavé vyprávění známého astronoma nám malinko poodhalilo tajemství vesmíru i naší Země.

Biblické přírodní katastrofy

Povídání nejen o biblických katastrofách se uskutečnilo ve středu 3. listopadu 2010 v naší kapli. Doc. RNDr. Zdeněk Kukal, DrSc. vyprávěl nejen o katastrofách, ale i o pohledu geologa na biblické události.

Seniorátní den 2010 na Hvozdnici

V neděli 12. září 2010 se konal premiérový "Seniorátní den" - setkání především pro rodiny s dětmi z evangelických sborů Prahy a okolí. Akce proběhla v novém areálu hvozdnické fary a výjimečným způsobem ji přálo počasí.

Běleč 2010

Již potřetí vyrazilo v termínu od 21. do 28. srpna 2010 patnáct rodin našich členů a přátel na týdenní pobyt do Bělče nad Orlicí. Obrázky Vás snad přesvědčí, že to byla rekreace jaksepatří.

Dětský den na hřišti

V sobotu 12. června 2010 jsme na našem hřišti uspořádali premiérový Dětský den pro rodiny našich členů i přátel. Počasí bylo vynikající, účast hojná a program díky mnoha dobrovolníkům i pozvaným hudebníkům zajímavý pro všechny generace - co víc si přát?

Květnový křest dospělého

Po absolvování příslušné přípravy byl v neděli 23. května 2010 v našem sboru pokřtěn další dospělý. Na cestě ke křesťanské víře byl Vojta inspirován především svými příbuznými, kteří se křesťany stali již před ním.

Sborová vycházka okolím Strančic

V neděli 9. května 2010 jsme se po peripetiích souvisejících s nepřejícím počasím vypravili nakonec s menší skupinkou do okolí Strančic. V Praze mezitím pršelo, my jsem se ovšem dešti úspěšně vyhnuli.

Brigáda na dětském hřišti a farním dvorku

V sobotu 17. dubna 2010 jsme společnými silami členů sboru a uživatelů dětského hřiště jarně uklidili farní dvorek i dětské hřiště, které sbor provozuje.

Přednáška Marka O. Váchy

Ve středu 14. dubna 2010 byl naším hostem katolický kněz a biolog Marek Orko Vácha. Přednášel na téma "Evoluce - ohrožení nebo výzva pro křesťanství?" Vzbudil velmi kladný ohlas publika a také mnohé otázky.

Zkouška vánočního divadla

7. 12. 2018

Již tuto neděli 9.12 se bude po bohoslužbách od 11:00 zkoušet vánoční divadlo, tak nezapomeňte a dorazte!

• Zkouška kytarové skupiny 12. prosince 18:30 (středa)
  • Dětský klub 14. prosince 15:30 (pátek)
  • Bohoslužby s večeří Páně 16. prosince 9:30 (neděle, 3. adventní)
  • Zkouška vánočního divadla 16. prosince 11:00 (neděle)