Fotoalbum

Přednáška Marka O. Váchy

Přednáška Marka O. Váchy

Ve středu 14. dubna 2010 byl naším hostem katolický kněz a biolog Marek Orko Vácha. Přednášel na téma "Evoluce - ohrožení nebo výzva pro křesťanství?" Vzbudil velmi kladný ohlas publika a také mnohé otázky.

Sborová vycházka: Libní potřetí

Sborová vycházka: Libní potřetí

V neděli 28. března 2010 jsme potřetí vyrazili po stopách historie nejbližšího okolí našeho sboru. Ačkoli několik minut před srazem lilo jako z konve, vycházka byla slunečná.

Noví členové našeho sboru

Noví členové našeho sboru

Při nedělních bohoslužbách 7. února 2010 se novými členy našeho sboru stali Tomáš (křtem) a Jana (přestupem).

Sborový karneval

Sborový karneval

V sobotu 6. února 2010 proběhl sborový karneval. V naší kapli se to tak hemžilo dětmi všeho věku a s všemožnými maskami.

Beseda profesorů

Beseda profesorů

Dvě výrazné a významné osobnosti současného českého křesťanstva Tomáš Halík a Jakub S. Trojan hovořili v v našem sboru ve středu 4. února 2010 o tom co nás jako katolíky a evangelíky spojuje a (zatím) dělí.

Dinesh D´Souza

Dinesh D´Souza

Zajímavá kniha nejen o evoluci, kterou vám doporučujeme si přečíst. Můžete si u nás prohlédnout kratičký úryvek z této knihy - začátek 13. kapitoly, která se vyrovnává se vztahem evoluce a křesťanské víry.

Divadlo dětí a mládeže: Ďábelské vánoce

Divadlo dětí a mládeže: Ďábelské vánoce

O čtvrté adventní neděli 20. prosince 2009 předvedli mládežníci a děti Ďábelské vánoce - tedy stejnojmennou divadelní hru Zdeňka Šorma. Andílky a pastýře minulých her vystřídalo čertí komando.

Slavnostní výroční bohoslužby

Slavnostní výroční bohoslužby

Vyvrcholením oslav 80. výročí založení našeho sboru byly slavnostní nedělní bohoslužby 15. listopadu 2009. Kázal br. Pavel Smetana, večeři Páně vysluhovali symbolicky synodní kurátorka Mahulena Čejková a zástupci tří generací našeho sboru.

Koncert vokálního souboru GESHEM

Koncert vokálního souboru GESHEM

V rámci oslav 80. výročí založení našeho sboru proběhl v sobotu 14. listopadu 2009 večer slavnostní koncert vokálního souboru GESHEM. Společně s nimi jsme se nechali inspirovat na cestě křesťanské víry spirituály i jinými písněmi.

Vzpomínkové odpoledne

Vzpomínkové odpoledne

V rámci oslav 80. výročí založení našeho sboru se v sobotu 14. listopadu 2009 konalo (souběžně s vycházkou po stopách historie sboru) vzpomínkové odpoledne. Především starší členové sboru vzpomínali na minulá desetiletí prožitá v libeňském společenství.

Novinky

Před prázninová zahradní party

18. 6. 2018

V neděli 24. června proběhnou křtiny malého chlapečka a také velká zahradní party! Po bohoslužbách zůstaneme na farním dvorku a užijeme si společné odpoledne před tím, než se všichni rozprchneme na prázdniny :-) Přijďte v hojném počtu, těšíme se na vás!

Nejbližší akce sboru

  • Koinónia: Beta 19. června 19:00 (úterý)
  • Rodinné bohoslužby k zakončení školního roku se křtem dítěte 24. června 9:30 (neděle, 4. po Trojici)
  • Večer pro sborové spolupracovníky 27. června 18:00 (středa)
  • Bohoslužby 1. července 9:30 (neděle, 5. po Trojici)
  • Letní biblická hodina 4. července 18:00 (středa)