Fotoalbum

Vzpomínkové odpoledne

V rámci oslav 80. výročí založení našeho sboru se v sobotu 14. listopadu 2009 konalo (souběžně s vycházkou po stopách historie sboru) vzpomínkové odpoledne. Především starší členové sboru vzpomínali na minulá desetiletí prožitá v libeňském společenství.

Vycházka po stopách historie našeho sboru

V rámci oslav 80. výročí založení našeho sboru jsme v sobotu 14. listopadu 2009 podnikli vycházku po stopách jeho historie. Zúčastnili se převážně rodiny s dětmi a hosté z partnerského sboru v Domažlicích.

Sborová vycházka na Levý Hradec

V neděli 11. října 2009 jsme vyrazili ke kostelíku na Levém Hradci, který stojí na místě původního prvního křesťanského kostela v Čechách, a dále na vrchol Řivnáč.

Víkendový pobyt pro děti v Čími

Ve dnech 19. - 21. června 2009 vyrazila skupinka dětí z našeho sboru na víkendový pobyt do Čími. Absolvovaly tam výcvik vojáků elitní gardy krále Davide. Manévry proběhly beze ztrát...:-) Uhodnete, které město nám bylo Jeruzalémem?

Běleč nad Orlicí 2009

Již podruhé za sebou jsme vyrazili - dvanáct rodin z našeho sboru a pět z jiných evangelických sborů - na týdenní rodinnou rekreaci v Bělči nad Orlicí. Od 18. do 25. července 2009 jsme si to tam náramně užili. Však posuďte sami!

Vycházka na Karlštejnsko

V neděli 18. dubna 2009 jsme za nádherného jarního počasí vyrazili pod vedením Zdeňka Lauschmanna na Karlštejsko. Šli jsme z Vráže do Srbska, vrcholový tým dobyl i skálu nad svatým Janem. Vše vyšlo skvěle. Však posuďte sami!

Brigáda na dětském hřišti a farním dvorku

V sobotu 4. dubna 2009 jsme uskutečnili jarní "dvojbrigádu". Členové sboru a uživatelé dětského hřiště uklidili a vylepšili jak farní dvorek, tak dětské hřiště.

Vycházka Libní II

Na první vycházku nového roku jsme 29. března 2009 vyrazili - ve volném navázání na poslední loňskou vycházku - opět do našeho nejbližšího okolí. O co méně jsme tentokrát nachodili, o to více se dozvěděli od naší průvodkyně, p. Hrdličkové...

Druhý ročník bowlingu třicátníků

Druhý ročník bowlingového turnaje třicátníků proběhl v neděli 1. února 2009 odpoledne v herně v Praze - Kyjích. Vítězi se stali Petr Svoboda a Irena Wagnerová, loňský rekord v počtu bodů za jedno kolo Pavly Svobodové (119) ovšem zůstal nezdolán.

Vánoční hra "Andělská pohádka na dobrou noc"

O čtvrté adventní neděli 21. prosince 2008 zahráli děti, mládež a pomocníci z řad dospělých vánoční divadlo "Andělská pohádka na dobrou noc". Scénář umně propletl biblický příběh o stvoření a Ježíšově narození. Bylo to radostné, živé a vánoční!

Evangelický karneval 2018

15. 2. 2018Roman Mazur

Své členy i přátele srdečně zveme na Evangelický karneval v sobotu 24. února od 15:30 hod. Podrobnosti na přiložené pozvánce. Čtěte více »

• Zkouška pěveckého sboru 21. února 18:30 (středa)