Fotoalbum

Dětský den na hřišti

V sobotu 12. června 2010 jsme na našem hřišti uspořádali premiérový Dětský den pro rodiny našich členů i přátel. Počasí bylo vynikající, účast hojná a program díky mnoha dobrovolníkům i pozvaným hudebníkům zajímavý pro všechny generace - co víc si přát?

Květnový křest dospělého

Po absolvování příslušné přípravy byl v neděli 23. května 2010 v našem sboru pokřtěn další dospělý. Na cestě ke křesťanské víře byl Vojta inspirován především svými příbuznými, kteří se křesťany stali již před ním.

Sborová vycházka okolím Strančic

V neděli 9. května 2010 jsme se po peripetiích souvisejících s nepřejícím počasím vypravili nakonec s menší skupinkou do okolí Strančic. V Praze mezitím pršelo, my jsem se ovšem dešti úspěšně vyhnuli.

Brigáda na dětském hřišti a farním dvorku

V sobotu 17. dubna 2010 jsme společnými silami členů sboru a uživatelů dětského hřiště jarně uklidili farní dvorek i dětské hřiště, které sbor provozuje.

Přednáška Marka O. Váchy

Ve středu 14. dubna 2010 byl naším hostem katolický kněz a biolog Marek Orko Vácha. Přednášel na téma "Evoluce - ohrožení nebo výzva pro křesťanství?" Vzbudil velmi kladný ohlas publika a také mnohé otázky.

Sborová vycházka: Libní potřetí

V neděli 28. března 2010 jsme potřetí vyrazili po stopách historie nejbližšího okolí našeho sboru. Ačkoli několik minut před srazem lilo jako z konve, vycházka byla slunečná.

Noví členové našeho sboru

Při nedělních bohoslužbách 7. února 2010 se novými členy našeho sboru stali Tomáš (křtem) a Jana (přestupem).

Sborový karneval

V sobotu 6. února 2010 proběhl sborový karneval. V naší kapli se to tak hemžilo dětmi všeho věku a s všemožnými maskami.

Beseda profesorů

Dvě výrazné a významné osobnosti současného českého křesťanstva Tomáš Halík a Jakub S. Trojan hovořili v v našem sboru ve středu 4. února 2010 o tom co nás jako katolíky a evangelíky spojuje a (zatím) dělí.

Dinesh D´Souza

Zajímavá kniha nejen o evoluci, kterou vám doporučujeme si přečíst. Můžete si u nás prohlédnout kratičký úryvek z této knihy - začátek 13. kapitoly, která se vyrovnává se vztahem evoluce a křesťanské víry.

Podzimní novinky

13. 9. 2018Jakub Malý

Kázání z nové řady Jak zraje víra

Inspirace:

• Kruh seniorů 24. září 14:30 (pondělí)
  • Dorost 24. září 18:00 (pondělí)
  • Minikurz Dál a hlouběji 3/6 25. září 18:30 (úterý)
  • Zkouška kytarové skupiny 26. září 18:30 (středa)
  • Začíná Sjezd (nejen) evangelické mládeže v Pardubicích 27. září (čtvrtek)