Fotoalbum

Pavel ve stopách Pavla

Pavel Smetana, bývalý farář našeho sboru a jeho současný presbyter, nám v neděli 20. dubna 2008 v rámci rodinné neděle vyprávěl o své turecké cestě ve stopách apoštola Pavla. Zde přinášíme malou "ochutnávku" z fotografií připravených pro tento program.

Vycházka z Libčic do Větrušic

Naši druhou jarní vycházku (konala se v neděli 13. dubna 2008) jsme odstartovali v Libčicích na nádraží. Přívozem jsme se přeplavili přes Vltavu. Potom jsme vystoupali na kopce v okolí Větrušic a k Vltavě jsme se nakonec vrátili v Řeži.   Výlety »

Křty o velikonoční neděli

V rámci slavnostních bohoslužeb na velikonoční neděli 23. března 2008 proběhly i tři křty dvou nových dospělých členek našeho sboru a maličké dcery jedné z nich.

Třicátníci na bowlingu

V neděli 27. ledna 2008 vyrazilo několik rodin změřit své síly na bowlingových drahách. Ustavující třicátnický rekord vytvořila vítězka prvního kola Pája, která nakoulela 119 bodů.   Vánoce »

Vánoční divadlo dětí a mládeže

Jako vždy nám i letos děti a mládežníci sboru společně zahráli v neděli 23. prosince 2007 vánoční divadlo. Jmenovalo se "Čtvrtý mudrc" a jejím hlavním hrdinou byl Artaban - mudrc, kterého putování za Ježíšem bylo předlouhé.

Adventní zdobení perníků

V sobotu 15. prosince 2007 se sešli někteří členové skupiny třicátníků našeho sboru, aby vánočně vyzdobili pro sebe i pro sbor perníčky. Do klubovny odbíhaly chvílemi i děti, které mezitím zkoušely vánoční divadlo vedle v kapli.   Akce »

Pochod broučků

V sobotu 24. listopadu 2007 jsme uspořádali Pochod broučků. Šlo o lampiónový průvod pro rodiny s dětmi. Z Tróje jsme "letěli" podél řeky se světýlky až do naší kaple v Libni. Cestou broučci plnili různé úkoly. Shořel pouze jeden lampión:-).   Akce »

Vycházka na Kazín a Cukrák

Poslední letošní vycházku jsme podnikli v neděli 18. listopadu 2007. Vedla na Kazín a Cukrák. Z pochopitelných důvodů (pozdní termín, týdenní pražské plískanice) byla účast nižší než obvykle. Nejstatečnější ovšem byli odměněni příjemnými zážitky!   Výlety »

Pouštění draků

V neděli 21. října se sešlo pět rodin, aby společně strávily odpoledne u vodáckého kanálu v Tróji. Draci lítali, bubliny se vyfukovaly a jedlo, pilo a povídalo se moc příjemně. Posuďte sami!   Třicátníci »

Vycházka z Tuchoměřic na Okoř

Další sborová vycházka se uskutečnila v neděli 14. října 2007. Po obnovené trati jsme dojeli do Tuchoměřic. Odtud jsme pochodovali ke kostelu sv. Vavřince, na Číčovický kamýk a nakonec dorazili po cestě, která je jako žádná ze sta, až na Okoř.   Výlety »

Libeňští evangelíci v médiích

26. 4. 2017Roman Mazur

Evangelický farář a teolog, člen našeho sboru Jakub Trojan oslavil v květnu 90. narozeniny. Magazín Christnet připravil u této příležitosti velký rozhovor s oslavencem. Podobně Rádio 7 v rámci pořadu Řeka života. // V dubnu 2017 byla Rádiem Proglas v rámci cyklu „Vítejte, senioři!“ připravena a odvysílána reportáž Rádia Proglas o Kruhu seniorů naší farnosti.

• Bohoslužby se křtem dospělé 28. května 9:30 (neděle, 6. po V. (Nanebevst.))
  • Kruh seniorů 29. května 14:30 (pondělí)
  • Setkání dorostu 29. května 18:00 (pondělí)
  • Setkání mládeže v domácnosti (info: 777 823 540) 1. června 18:30 (čtvrtek)