Fotoalbum

Dinesh D´Souza

Zajímavá kniha nejen o evoluci, kterou vám doporučujeme si přečíst. Můžete si u nás prohlédnout kratičký úryvek z této knihy - začátek 13. kapitoly, která se vyrovnává se vztahem evoluce a křesťanské víry.

Divadlo dětí a mládeže: Ďábelské vánoce

O čtvrté adventní neděli 20. prosince 2009 předvedli mládežníci a děti Ďábelské vánoce - tedy stejnojmennou divadelní hru Zdeňka Šorma. Andílky a pastýře minulých her vystřídalo čertí komando.

Slavnostní výroční bohoslužby

Vyvrcholením oslav 80. výročí založení našeho sboru byly slavnostní nedělní bohoslužby 15. listopadu 2009. Kázal br. Pavel Smetana, večeři Páně vysluhovali symbolicky synodní kurátorka Mahulena Čejková a zástupci tří generací našeho sboru.

Koncert vokálního souboru GESHEM

V rámci oslav 80. výročí založení našeho sboru proběhl v sobotu 14. listopadu 2009 večer slavnostní koncert vokálního souboru GESHEM. Společně s nimi jsme se nechali inspirovat na cestě křesťanské víry spirituály i jinými písněmi.

Vzpomínkové odpoledne

V rámci oslav 80. výročí založení našeho sboru se v sobotu 14. listopadu 2009 konalo (souběžně s vycházkou po stopách historie sboru) vzpomínkové odpoledne. Především starší členové sboru vzpomínali na minulá desetiletí prožitá v libeňském společenství.

Vycházka po stopách historie našeho sboru

V rámci oslav 80. výročí založení našeho sboru jsme v sobotu 14. listopadu 2009 podnikli vycházku po stopách jeho historie. Zúčastnili se převážně rodiny s dětmi a hosté z partnerského sboru v Domažlicích.

Sborová vycházka na Levý Hradec

V neděli 11. října 2009 jsme vyrazili ke kostelíku na Levém Hradci, který stojí na místě původního prvního křesťanského kostela v Čechách, a dále na vrchol Řivnáč.

Víkendový pobyt pro děti v Čími

Ve dnech 19. - 21. června 2009 vyrazila skupinka dětí z našeho sboru na víkendový pobyt do Čími. Absolvovaly tam výcvik vojáků elitní gardy krále Davide. Manévry proběhly beze ztrát...:-) Uhodnete, které město nám bylo Jeruzalémem?

Běleč nad Orlicí 2009

Již podruhé za sebou jsme vyrazili - dvanáct rodin z našeho sboru a pět z jiných evangelických sborů - na týdenní rodinnou rekreaci v Bělči nad Orlicí. Od 18. do 25. července 2009 jsme si to tam náramně užili. Však posuďte sami!

Vycházka na Karlštejnsko

V neděli 18. dubna 2009 jsme za nádherného jarního počasí vyrazili pod vedením Zdeňka Lauschmanna na Karlštejsko. Šli jsme z Vráže do Srbska, vrcholový tým dobyl i skálu nad svatým Janem. Vše vyšlo skvěle. Však posuďte sami!

Podzimní minikurz "Základy křesťanské víry"

28. 9. 2018Roman Mazur

Jaký je Bůh podle Bible? Proč je postava Ježíše z Nazareta určující pro duchovní život miliónů lidí i na počátku 21. století? Jak dnes praktikovat křesťanskou duchovní cestu? Na tyto a podobné otázky odpovídá šestidílný minikurz, který nabízíme především novým zájemcům o křesťanství od středy 17. října. Podrobnosti na přiložené pozvánce. Čtěte více »

• Dětský klub 19. října 15:30 (pátek)