Fotoalbum

Slavnostní výroční bohoslužby

Vyvrcholením oslav 80. výročí založení našeho sboru byly slavnostní nedělní bohoslužby 15. listopadu 2009. Kázal br. Pavel Smetana, večeři Páně vysluhovali symbolicky synodní kurátorka Mahulena Čejková a zástupci tří generací našeho sboru.

Koncert vokálního souboru GESHEM

V rámci oslav 80. výročí založení našeho sboru proběhl v sobotu 14. listopadu 2009 večer slavnostní koncert vokálního souboru GESHEM. Společně s nimi jsme se nechali inspirovat na cestě křesťanské víry spirituály i jinými písněmi.

Vzpomínkové odpoledne

V rámci oslav 80. výročí založení našeho sboru se v sobotu 14. listopadu 2009 konalo (souběžně s vycházkou po stopách historie sboru) vzpomínkové odpoledne. Především starší členové sboru vzpomínali na minulá desetiletí prožitá v libeňském společenství.

Vycházka po stopách historie našeho sboru

V rámci oslav 80. výročí založení našeho sboru jsme v sobotu 14. listopadu 2009 podnikli vycházku po stopách jeho historie. Zúčastnili se převážně rodiny s dětmi a hosté z partnerského sboru v Domažlicích.

Sborová vycházka na Levý Hradec

V neděli 11. října 2009 jsme vyrazili ke kostelíku na Levém Hradci, který stojí na místě původního prvního křesťanského kostela v Čechách, a dále na vrchol Řivnáč.

Víkendový pobyt pro děti v Čími

Ve dnech 19. - 21. června 2009 vyrazila skupinka dětí z našeho sboru na víkendový pobyt do Čími. Absolvovaly tam výcvik vojáků elitní gardy krále Davide. Manévry proběhly beze ztrát...:-) Uhodnete, které město nám bylo Jeruzalémem?

Běleč nad Orlicí 2009

Již podruhé za sebou jsme vyrazili - dvanáct rodin z našeho sboru a pět z jiných evangelických sborů - na týdenní rodinnou rekreaci v Bělči nad Orlicí. Od 18. do 25. července 2009 jsme si to tam náramně užili. Však posuďte sami!

Vycházka na Karlštejnsko

V neděli 18. dubna 2009 jsme za nádherného jarního počasí vyrazili pod vedením Zdeňka Lauschmanna na Karlštejsko. Šli jsme z Vráže do Srbska, vrcholový tým dobyl i skálu nad svatým Janem. Vše vyšlo skvěle. Však posuďte sami!

Brigáda na dětském hřišti a farním dvorku

V sobotu 4. dubna 2009 jsme uskutečnili jarní "dvojbrigádu". Členové sboru a uživatelé dětského hřiště uklidili a vylepšili jak farní dvorek, tak dětské hřiště.

Vycházka Libní II

Na první vycházku nového roku jsme 29. března 2009 vyrazili - ve volném navázání na poslední loňskou vycházku - opět do našeho nejbližšího okolí. O co méně jsme tentokrát nachodili, o to více se dozvěděli od naší průvodkyně, p. Hrdličkové...

• Bohoslužby 19. srpna 9:30 (neděle, 12. po Trojici)
  • Letní biblická hodina 22. srpna 18:00 (středa)