Fotoalbum

Třicátníci

Zajímavé momentky z činnosti skupiny třicátníků našeho sboru. Laskavého návštěvníka si dovolujeme upozornit, že název odpovídá věkovému průměru celé skupiny, nikoli věku všech jednotlivých členů:-).   Třicátníci »

Dětský klub

Zajímavé momentky z činnosti klubu pro děti od 5 do 13 let našeho sboru.

Vánoční divadlo dětí a mládeže

V neděli 17. prosince 2006 předvedly děti a mládež našeho sboru vánoční hru Michala Šourka "Král z Betléma". Všichni účinkující, od nejmenších oveček až po největší zpěváky a muzikanty, sklidili zasloužený aplaus.   Vánoce »

Instalace - slavnostní uvedení faráře do funkce

Fotografie z bohoslužeb, při kterých byl pražskou seniorkou Lýdiou Mamulovou slavnostně uveden do funkce nový farář sboru, Roman Mazur. Uskutečnily se v neděli 24. září 2006 v Husově kapli našeho sborového domu.

Výlet do Domažlic

O víkendu 10. - 11. června 2006 podnikla skupina našich členů výlet do Domažlic. Posléze jsme se v našem sboru rozhodli finančně podporovat snahu domažlických o postavení nové modlitebny.   Výlety »

Konfirmace - potvrzení dřívějšího křtu

V neděli 4. června 2006 proběhla při bohoslužbách konfirmace dvou našich mladých členek. Konfirmace je chvíle, při které se mladý člověk sám za sebe přiznává ke svému dřívějšímu dětskému křtu, ke kterému ho přinesli jeho věřící rodiče.

Rodinná neděle 1. 2. 2004

Na této rodinné neděli kázal bratr biskup Jan Konzal a při společném obědě po bohoslužbách nám vyprávěl o historii i současnosti Podzemní církve.   Akce »

Mládež v letech 2001-2004

Několik fotografií z akcí libeňské mládeže.

Libeňský kostel

Interiér našeho kostela (Husova kaple), dolní sál a sborový dům zvenku.

Rodiná neděle 17. 6. 2001

Naším hostem na této rodinné neděli byl Bob Helekia Ogola.   Akce »

Aplikace do mobilů pro pravidelnou četbu Bible

15. 10. 2017Roman Mazur

Pro mobilní telefony s operačním operační systém Android doporučujeme např. tyto aplikace a stránky: Daily Words (hesla Jednoty bratrské) / www.dennicteni.cz / Slovo na den / You Version (různé plány na každodenní čtení Bible) / Taizé Readings / Hesla Jednoty bratrské / Quick Bible / And Bible.

• Dětský klub 24. listopadu 15:00 (pátek)
  • Bohoslužby 26. listopadu 9:30 (neděle, poslední po Trojici)
  • Kruh seniorů 27. listopadu 14:30 (pondělí)
  • Dorost 27. listopadu 18:00 (pondělí)