Fotoalbum

Fotomanuál pro nováčka na bohoslužbách

Průběžně doplňované momentky z různých bohoslužeb našeho sboru. Ke shlédnutí ji doporučujeme především těm, kdo by se na evangelických bohoslužbách cítili jako nováčci. :-)

Kruh seniorů

Zajímavé momentky ze setkávání Kruhu seniorů našeho sboru.

Třicátníci

Zajímavé momentky z činnosti skupiny třicátníků našeho sboru. Laskavého návštěvníka si dovolujeme upozornit, že název odpovídá věkovému průměru celé skupiny, nikoli věku všech jednotlivých členů:-).

Dětský klub

Zajímavé momentky z činnosti klubu pro děti od 5 do 13 let našeho sboru.

Vánoční divadlo dětí a mládeže

V neděli 17. prosince 2006 předvedly děti a mládež našeho sboru vánoční hru Michala Šourka "Král z Betléma". Všichni účinkující, od nejmenších oveček až po největší zpěváky a muzikanty, sklidili zasloužený aplaus.

Instalace - slavnostní uvedení faráře do funkce

Fotografie z bohoslužeb, při kterých byl pražskou seniorkou Lýdiou Mamulovou slavnostně uveden do funkce nový farář sboru, Roman Mazur. Uskutečnily se v neděli 24. září 2006 v Husově kapli našeho sborového domu.

Výlet do Domažlic

O víkendu 10. - 11. června 2006 podnikla skupina našich členů výlet do Domažlic. Posléze jsme se v našem sboru rozhodli finančně podporovat snahu domažlických o postavení nové modlitebny.

Konfirmace - potvrzení dřívějšího křtu

V neděli 4. června 2006 proběhla při bohoslužbách konfirmace dvou našich mladých členek. Konfirmace je chvíle, při které se mladý člověk sám za sebe přiznává ke svému dřívějšímu dětskému křtu, ke kterému ho přinesli jeho věřící rodiče.

Rodinná neděle 1. 2. 2004

Na této rodinné neděli kázal bratr biskup Jan Konzal a při společném obědě po bohoslužbách nám vyprávěl o historii i současnosti Podzemní církve.

Mládež v letech 2001-2004

Několik fotografií z akcí libeňské mládeže.

Před prázninová zahradní party

18. 6. 2018

V neděli 24. června proběhnou křtiny malého chlapečka a také velká zahradní party! Po bohoslužbách zůstaneme na farním dvorku a užijeme si společné odpoledne před tím, než se všichni rozprchneme na prázdniny :-) Přijďte v hojném počtu, těšíme se na vás!

• Koinónia: Beta 19. června 19:00 (úterý)
  • Rodinné bohoslužby k zakončení školního roku se křtem dítěte 24. června 9:30 (neděle, 4. po Trojici)
  • Večer pro sborové spolupracovníky 27. června 18:00 (středa)
  • Bohoslužby 1. července 9:30 (neděle, 5. po Trojici)