Fotoalbum

Kruh seniorů

Zajímavé momentky ze setkávání Kruhu seniorů našeho sboru.

Třicátníci

Zajímavé momentky z činnosti skupiny třicátníků našeho sboru. Laskavého návštěvníka si dovolujeme upozornit, že název odpovídá věkovému průměru celé skupiny, nikoli věku všech jednotlivých členů:-).

Dětský klub

Zajímavé momentky z činnosti klubu pro děti od 5 do 13 let našeho sboru.

Vánoční divadlo dětí a mládeže

V neděli 17. prosince 2006 předvedly děti a mládež našeho sboru vánoční hru Michala Šourka "Král z Betléma". Všichni účinkující, od nejmenších oveček až po největší zpěváky a muzikanty, sklidili zasloužený aplaus.

Instalace - slavnostní uvedení faráře do funkce

Fotografie z bohoslužeb, při kterých byl pražskou seniorkou Lýdiou Mamulovou slavnostně uveden do funkce nový farář sboru, Roman Mazur. Uskutečnily se v neděli 24. září 2006 v Husově kapli našeho sborového domu.

Výlet do Domažlic

O víkendu 10. - 11. června 2006 podnikla skupina našich členů výlet do Domažlic. Posléze jsme se v našem sboru rozhodli finančně podporovat snahu domažlických o postavení nové modlitebny.

Konfirmace - potvrzení dřívějšího křtu

V neděli 4. června 2006 proběhla při bohoslužbách konfirmace dvou našich mladých členek. Konfirmace je chvíle, při které se mladý člověk sám za sebe přiznává ke svému dřívějšímu dětskému křtu, ke kterému ho přinesli jeho věřící rodiče.

Rodinná neděle 1. 2. 2004

Na této rodinné neděli kázal bratr biskup Jan Konzal a při společném obědě po bohoslužbách nám vyprávěl o historii i současnosti Podzemní církve.

Mládež v letech 2001-2004

Několik fotografií z akcí libeňské mládeže.

Libeňský kostel

Interiér našeho kostela (Husova kaple), dolní sál a sborový dům zvenku.

Zkouška vánočního divadla

7. 12. 2018

Již tuto neděli 9.12 se bude po bohoslužbách od 11:00 zkoušet vánoční divadlo, tak nezapomeňte a dorazte!

• Zkouška kytarové skupiny 12. prosince 18:30 (středa)
  • Dětský klub 14. prosince 15:30 (pátek)
  • Bohoslužby s večeří Páně 16. prosince 9:30 (neděle, 3. adventní)
  • Zkouška vánočního divadla 16. prosince 11:00 (neděle)