Fotoalbum

Víkendovka pro školní děti v Jítravě

Vedoucí Milan, Anička, Radek, Honza a Pavel připravili společně s farářem Romanem a vikářem Tomášem od 23. do 25. října 2015 víkendovku pro téměř dvacet přihlášených školáků na katolické faře v Jítravě. Proběhla úspěšně, což dokládá tato série fotografií.

Fotopříběh o Jóbovi

Na rodinné víkendovce v Opárně na jaře 2015 vznikl společnými silami účastníků fotopříběh o Jóbovi.

Běleč 2015

Týden od 4. do 11. července 2015 strávilo necelých 30 rodin z našeho sboru společně na tradiční bělečské rodinné rekreaci. Celým týdnem nás provázel velký příběh Jana Husa. Bylo nám spolu dobře a radostně...

Víkendovka rodin s dětmi - Oparenský mlýn 2015

Výborná parta, výborný program, výborné počasí - to všechno se hezky sešlo na víkendovce rodin s dětmi v Opárenském mlýně od 10. do 12. dubna 2015. Pobyt připravila a vedla mužská skupinka ve složení Jakub, Radek, Honza a Michal.

Evangelický karneval 2015

V sobotu 7. února 2015 přivítala naše kaple desítky malých i velkých hostů převlečených za zvířátka, pohádkové, vymyšlené i skutečné postavy. V rámci programu vystoupilo i Klaunské divadlo a sklidilo velký aplaus.

Zimní víkendovka dospělých v Herlíkovicích

Víkend od 9. do 11. ledna 2015 strávila skupina střední generace v krkonošských Herlíkovicích v tamějším evangelickém rekreačním středisku. Děti jsme tentokrát nechali doma. Přes vrtochy počasí jsme spolu prožili krásný víkend.

Pouť důvěry v našem kostele

"Pouť důvěry" - velké dvacetisícové křesťanské setkání mládeže, které proběhlo od 29. 12. 2014 do 2. 1. 2015 v Praze, mělo svou "podsekci" i v našem kostele. Díky skupině dobrovolníků našla u nás svůj přechodný domov skupina přibližně 150 hostů z celé Evropy.

Vánoční divadlo "Tak to teda Pán Bůh s námi!"

Na bohoslužby v neděli 21. 12. 2014 připravila velká skupina dětí, mládeže a střední generace pro radost sobě, divákům a snad i Pánu Bohu vánoční divadlo Zdeňka Šorma a Pavla Dvořáčka "Tak to teda Pán Bůh s námi!"

Podzimní vycházka do Divoké Šárky

V neděli 9. listopadu 2014 vedl Z. Lauschmann skupinu procházkychtivých zájemců zajímavými kouty Divoké Šárky. Zvládlo se to i s dvěma kočárky!

Dětská víkendovka: Seč 2015

Na víkend od 31. října do 2. listopadu 2015 připravila skupinka tatínků a mládežníků víkendový pobyt pro školní děti. Strávili ho u sečské přehrady na chatě jedné rodiny z našeho sboru.

• Základy křesťanské víry 2/6 21. září 18:30 (čtvrtek)
  • Začíná výlet do partnerského drážďanského evangelického sboru Frieden und Hoffnung 22. září (pátek)
  • Dětský klub se výjimečně NEKONÁ kvůli výletu do Drážďan 22. září (pátek)
  • Bohoslužby 24. září 9:30 (neděle, 15. po Trojici)