Fotoalbum

Evangelický karneval 2015

V sobotu 7. února 2015 přivítala naše kaple desítky malých i velkých hostů převlečených za zvířátka, pohádkové, vymyšlené i skutečné postavy. V rámci programu vystoupilo i Klaunské divadlo a sklidilo velký aplaus.

Zimní víkendovka dospělých v Herlíkovicích

Víkend od 9. do 11. ledna 2015 strávila skupina střední generace v krkonošských Herlíkovicích v tamějším evangelickém rekreačním středisku. Děti jsme tentokrát nechali doma. Přes vrtochy počasí jsme spolu prožili krásný víkend.

Pouť důvěry v našem kostele

"Pouť důvěry" - velké dvacetisícové křesťanské setkání mládeže, které proběhlo od 29. 12. 2014 do 2. 1. 2015 v Praze, mělo svou "podsekci" i v našem kostele. Díky skupině dobrovolníků našla u nás svůj přechodný domov skupina přibližně 150 hostů z celé Evropy.

Vánoční divadlo "Tak to teda Pán Bůh s námi!"

Na bohoslužby v neděli 21. 12. 2014 připravila velká skupina dětí, mládeže a střední generace pro radost sobě, divákům a snad i Pánu Bohu vánoční divadlo Zdeňka Šorma a Pavla Dvořáčka "Tak to teda Pán Bůh s námi!"

Podzimní vycházka do Divoké Šárky

V neděli 9. listopadu 2014 vedl Z. Lauschmann skupinu procházkychtivých zájemců zajímavými kouty Divoké Šárky. Zvládlo se to i s dvěma kočárky!

Dětská víkendovka: Seč 2015

Na víkend od 31. října do 2. listopadu 2015 připravila skupinka tatínků a mládežníků víkendový pobyt pro školní děti. Strávili ho u sečské přehrady na chatě jedné rodiny z našeho sboru.

Oslavy 600 let kalicha

V neděli 12. října 2014 se na několika místech v centru Prahy konaly velké celodenní oslavy 600. výročí znovuobnovení vysluhování podobojí v českých zemích. Připravila je a vedla skupina spolupracovníků a dobrovolníků, především z našich pražských evangelických sborů.

Zářijová křestní neděle

V neděli 28. září 2014 jsme při bohoslužbách pokřtili malou Šarlotku a velkého Viléma a s požehnáním přijali za nové členy sboru již dříve pokřtěné Lenku a Jakuba, nového seniorátního faráře.

Běleč 2014

Při osmém ročníku naší letní bělečské rodinné rekreace jsme dosáhli kapacitního stropu - více než 120 nás už Velký tábor nepobere. Přes některé drobné problémy z toho vyplývající (dlouhé fronty na jídlo, nutnost ozvučení některých programů...) si to všichni hezky užili.

Víkendovka v Sloupu

Zájem o víkendovku ve Sloupu, která proběhla 25. - 27. dubna 2014 pod vedením Milana, Honzy a Radka, byl tak velký, že jsme pro velkou skupinu dětí i rodičů museli objednat autobus. A vyvedla se!

Léto 2017

4. 7. 2017Roman Mazur

Prázdninový sborový život je omezen jen na pravidelné nedělní bohoslužby od 9:30 hod. a středeční biblické hodiny pro všechny generace od 18:00 hod. Nejsou vyhlášeny ani úřední hodiny ve farní kanceláři, ale v případě potřeby je možno kontaktovat faráře nebo sekretářku sboru telefonicky či e-mailem.

• Bohoslužby 23. července 9:30 (neděle, 6. po Trojici)
  • Letní biblická hodina 26. července 18:00 (středa)
  • Bohoslužby 30. července 9:30 (neděle, 7. po Trojici)
  • Letní biblická hodina 2. srpna 18:00 (středa)