Fotoalbum

Křest malého Františka

V rámci nedělních bohoslužeb v neděli 9. října 2016 byl pokřtěn malý František Josef. Radovali jsme se s jeho rodiči, kmotry i dalšími příbuznými a přáteli.

Bohoslužby s vikářem Tomášem Cejpem

Svou roční povinnou farářskou praxi v našem sboru ukončil Tomáš Cejp 2. října 2016, kdy vedl bohoslužby o neděli Díkčinění. Do jeho samostatné práce v libčickém evangelickém sboru mu přejeme vše dobré!

Návštěva z Drážďan

O víkendu 16. - 18. září 2016 nás navštívilo několik rodin a paní farářka ze spřátelené drážďanské evangelické farnosti Frieden und Hoffnung (Pokoj a naděje). Snad se u nás měli hezky.

Rodinná rekreace: Immanuel 2016

Devátý ročník rodinné rekreace se uskutečnil ve středisku Immanuel od 13. do 20. srpna 2016. Stovka účastníků prožila týden s biblickými programy pro malé i velké, písněmi, hrami, soutěžemi, rukodílnami, výlety, houbaření...

Víkendovka rodin s dětmi v Desné

Víkend od pátku 6. do neděle 8. května 2016 strávila velká skupina účastníků z řad členů a přátel sboru na víkendovém pobytu rodin s dětmi v Desné v Jizerských horách.

Víkendovka starší mládeže

Víkend pro skupinu starší mládeže se konal na chalupě Liletá na Seči od 8. do 10. dubna 2016. Počasí bylo - na rozdíl od atmosféry ve skupině - nevlídné.

Evangelický karneval 2016

V sobotu 30. ledna 2016 se konal další ročník Evangelického karnevalu. Kaple hýřila barvami a aktivitou krásných masek dětí i dospělých.

Herlíkovice 2016

Druhý ročník zimní víkendovky pro dospělé se odehrál o víkendu 8. - 10. ledna 2016 opět ve středisku v Herlíkovicích. I tentokrát byly hlavní náplní programu nejvíce zimní aktivity a programy a diskuse na duchovní a biblická témata.

Muž jménem Job - vánoční divadlo 2015

V neděli 20. prosince 2015 předvedli děti i dospělí tradiční herecko - hudební pásmo, tentokrát pod názvem a s tématem "Muž jménem Job" autora Luďka Rejchrta.

Dětská víkendovka: Seč 2015

Na víkend od 31. října do 2. listopadu 2015 připravila skupinka tatínků a mládežníků víkendový pobyt pro školní děti. Strávili ho u sečské přehrady na chatě jedné rodiny z našeho sboru.

Před prázninová zahradní party

18. 6. 2018

V neděli 24. června proběhnou křtiny malého chlapečka a také velká zahradní party! Po bohoslužbách zůstaneme na farním dvorku a užijeme si společné odpoledne před tím, než se všichni rozprchneme na prázdniny :-) Přijďte v hojném počtu, těšíme se na vás!

• Rodinné bohoslužby k zakončení školního roku se křtem dítěte 24. června 9:30 (neděle, 4. po Trojici)
  • Večer pro sborové spolupracovníky 27. června 18:00 (středa)
  • Bohoslužby 1. července 9:30 (neděle, 5. po Trojici)
  • Letní biblická hodina 4. července 18:00 (středa)