Fotoalbum

Běleč 2015

Týden od 4. do 11. července 2015 strávilo necelých 30 rodin z našeho sboru společně na tradiční bělečské rodinné rekreaci. Celým týdnem nás provázel velký příběh Jana Husa. Bylo nám spolu dobře a radostně...

Víkendovka rodin s dětmi - Oparenský mlýn 2015

Výborná parta, výborný program, výborné počasí - to všechno se hezky sešlo na víkendovce rodin s dětmi v Opárenském mlýně od 10. do 12. dubna 2015. Pobyt připravila a vedla mužská skupinka ve složení Jakub, Radek, Honza a Michal.

Fotopříběh o Jóbovi

Na rodinné víkendovce v Opárně na jaře 2015 vznikl společnými silami účastníků fotopříběh o Jóbovi.

Evangelický karneval 2015

V sobotu 7. února 2015 přivítala naše kaple desítky malých i velkých hostů převlečených za zvířátka, pohádkové, vymyšlené i skutečné postavy. V rámci programu vystoupilo i Klaunské divadlo a sklidilo velký aplaus.

Zimní víkendovka dospělých v Herlíkovicích

Víkend od 9. do 11. ledna 2015 strávila skupina střední generace v krkonošských Herlíkovicích v tamějším evangelickém rekreačním středisku. Děti jsme tentokrát nechali doma. Přes vrtochy počasí jsme spolu prožili krásný víkend.

Pouť důvěry v našem kostele

"Pouť důvěry" - velké dvacetisícové křesťanské setkání mládeže, které proběhlo od 29. 12. 2014 do 2. 1. 2015 v Praze, mělo svou "podsekci" i v našem kostele. Díky skupině dobrovolníků našla u nás svůj přechodný domov skupina přibližně 150 hostů z celé Evropy.

Vánoční divadlo "Tak to teda Pán Bůh s námi!"

Na bohoslužby v neděli 21. 12. 2014 připravila velká skupina dětí, mládeže a střední generace pro radost sobě, divákům a snad i Pánu Bohu vánoční divadlo Zdeňka Šorma a Pavla Dvořáčka "Tak to teda Pán Bůh s námi!"

Podzimní vycházka do Divoké Šárky

V neděli 9. listopadu 2014 vedl Z. Lauschmann skupinu procházkychtivých zájemců zajímavými kouty Divoké Šárky. Zvládlo se to i s dvěma kočárky!

Oslavy 600 let kalicha

V neděli 12. října 2014 se na několika místech v centru Prahy konaly velké celodenní oslavy 600. výročí znovuobnovení vysluhování podobojí v českých zemích. Připravila je a vedla skupina spolupracovníků a dobrovolníků, především z našich pražských evangelických sborů.

Zářijová křestní neděle

V neděli 28. září 2014 jsme při bohoslužbách pokřtili malou Šarlotku a velkého Viléma a s požehnáním přijali za nové členy sboru již dříve pokřtěné Lenku a Jakuba, nového seniorátního faráře.

Aplikace do mobilů pro pravidelnou četbu Bible

15. 10. 2017Roman Mazur

Pro mobilní telefony s operačním operační systém Android doporučujeme např. tyto aplikace a stránky: Daily Words (hesla Jednoty bratrské) / www.dennicteni.cz / Slovo na den / You Version (různé plány na každodenní čtení Bible) / Taizé Readings / Hesla Jednoty bratrské / Quick Bible / And Bible.

• Dětský klub 24. listopadu 15:00 (pátek)
  • Bohoslužby 26. listopadu 9:30 (neděle, poslední po Trojici)
  • Kruh seniorů 27. listopadu 14:30 (pondělí)
  • Dorost 27. listopadu 18:00 (pondělí)