Fotoalbum

Víkendovka pro školní děti v Jítravě

Vedoucí Milan, Anička, Radek, Honza a Pavel připravili společně s farářem Romanem a vikářem Tomášem od 23. do 25. října 2015 víkendovku pro téměř dvacet přihlášených školáků na katolické faře v Jítravě. Proběhla úspěšně, což dokládá tato série fotografií.

Rekonstrukce exteriéru kaple

Od léta do podzimu 2015 proběhla generální rekonstrukce exteriéru naší kaple.

Běleč 2015

Týden od 4. do 11. července 2015 strávilo necelých 30 rodin z našeho sboru společně na tradiční bělečské rodinné rekreaci. Celým týdnem nás provázel velký příběh Jana Husa. Bylo nám spolu dobře a radostně...

Víkendovka rodin s dětmi - Oparenský mlýn 2015

Výborná parta, výborný program, výborné počasí - to všechno se hezky sešlo na víkendovce rodin s dětmi v Opárenském mlýně od 10. do 12. dubna 2015. Pobyt připravila a vedla mužská skupinka ve složení Jakub, Radek, Honza a Michal.

Fotopříběh o Jóbovi

Na rodinné víkendovce v Opárně na jaře 2015 vznikl společnými silami účastníků fotopříběh o Jóbovi.

Evangelický karneval 2015

V sobotu 7. února 2015 přivítala naše kaple desítky malých i velkých hostů převlečených za zvířátka, pohádkové, vymyšlené i skutečné postavy. V rámci programu vystoupilo i Klaunské divadlo a sklidilo velký aplaus.

Zimní víkendovka dospělých v Herlíkovicích

Víkend od 9. do 11. ledna 2015 strávila skupina střední generace v krkonošských Herlíkovicích v tamějším evangelickém rekreačním středisku. Děti jsme tentokrát nechali doma. Přes vrtochy počasí jsme spolu prožili krásný víkend.

Pouť důvěry v našem kostele

"Pouť důvěry" - velké dvacetisícové křesťanské setkání mládeže, které proběhlo od 29. 12. 2014 do 2. 1. 2015 v Praze, mělo svou "podsekci" i v našem kostele. Díky skupině dobrovolníků našla u nás svůj přechodný domov skupina přibližně 150 hostů z celé Evropy.

Vánoční divadlo "Tak to teda Pán Bůh s námi!"

Na bohoslužby v neděli 21. 12. 2014 připravila velká skupina dětí, mládeže a střední generace pro radost sobě, divákům a snad i Pánu Bohu vánoční divadlo Zdeňka Šorma a Pavla Dvořáčka "Tak to teda Pán Bůh s námi!"

Podzimní vycházka do Divoké Šárky

V neděli 9. listopadu 2014 vedl Z. Lauschmann skupinu procházkychtivých zájemců zajímavými kouty Divoké Šárky. Zvládlo se to i s dvěma kočárky!

Před prázninová zahradní party

18. 6. 2018

V neděli 24. června proběhnou křtiny malého chlapečka a také velká zahradní party! Po bohoslužbách zůstaneme na farním dvorku a užijeme si společné odpoledne před tím, než se všichni rozprchneme na prázdniny :-) Přijďte v hojném počtu, těšíme se na vás!

• Rodinné bohoslužby k zakončení školního roku se křtem dítěte 24. června 9:30 (neděle, 4. po Trojici)
  • Večer pro sborové spolupracovníky 27. června 18:00 (středa)
  • Bohoslužby 1. července 9:30 (neděle, 5. po Trojici)
  • Letní biblická hodina 4. července 18:00 (středa)