Fotoalbum

Fotopříběh o Jóbovi

Na rodinné víkendovce v Opárně na jaře 2015 vznikl společnými silami účastníků fotopříběh o Jóbovi.

Evangelický karneval 2015

V sobotu 7. února 2015 přivítala naše kaple desítky malých i velkých hostů převlečených za zvířátka, pohádkové, vymyšlené i skutečné postavy. V rámci programu vystoupilo i Klaunské divadlo a sklidilo velký aplaus.

Zimní víkendovka dospělých v Herlíkovicích

Víkend od 9. do 11. ledna 2015 strávila skupina střední generace v krkonošských Herlíkovicích v tamějším evangelickém rekreačním středisku. Děti jsme tentokrát nechali doma. Přes vrtochy počasí jsme spolu prožili krásný víkend.

Pouť důvěry v našem kostele

"Pouť důvěry" - velké dvacetisícové křesťanské setkání mládeže, které proběhlo od 29. 12. 2014 do 2. 1. 2015 v Praze, mělo svou "podsekci" i v našem kostele. Díky skupině dobrovolníků našla u nás svůj přechodný domov skupina přibližně 150 hostů z celé Evropy.

Vánoční divadlo "Tak to teda Pán Bůh s námi!"

Na bohoslužby v neděli 21. 12. 2014 připravila velká skupina dětí, mládeže a střední generace pro radost sobě, divákům a snad i Pánu Bohu vánoční divadlo Zdeňka Šorma a Pavla Dvořáčka "Tak to teda Pán Bůh s námi!"

Podzimní vycházka do Divoké Šárky

V neděli 9. listopadu 2014 vedl Z. Lauschmann skupinu procházkychtivých zájemců zajímavými kouty Divoké Šárky. Zvládlo se to i s dvěma kočárky!

Oslavy 600 let kalicha

V neděli 12. října 2014 se na několika místech v centru Prahy konaly velké celodenní oslavy 600. výročí znovuobnovení vysluhování podobojí v českých zemích. Připravila je a vedla skupina spolupracovníků a dobrovolníků, především z našich pražských evangelických sborů.

Zářijová křestní neděle

V neděli 28. září 2014 jsme při bohoslužbách pokřtili malou Šarlotku a velkého Viléma a s požehnáním přijali za nové členy sboru již dříve pokřtěné Lenku a Jakuba, nového seniorátního faráře.

Běleč 2014

Při osmém ročníku naší letní bělečské rodinné rekreace jsme dosáhli kapacitního stropu - více než 120 nás už Velký tábor nepobere. Přes některé drobné problémy z toho vyplývající (dlouhé fronty na jídlo, nutnost ozvučení některých programů...) si to všichni hezky užili.

Víkendovka v Sloupu

Zájem o víkendovku ve Sloupu, která proběhla 25. - 27. dubna 2014 pod vedením Milana, Honzy a Radka, byl tak velký, že jsme pro velkou skupinu dětí i rodičů museli objednat autobus. A vyvedla se!

Jaro 2018

11. 4. 2018

Při jarní brigádě jsme zvelebili hřiště a farní dvorek, 13. 5. 2018 pořádáme Koncert na podporu Domácího hospice Tabita a zveme vás i na další akce:

• Bohoslužby 22. dubna 9:30 (neděle, 3. po Velikonocích)
  • Kruh seniorů 23. dubna 14:30 (pondělí)
  • Setkání dorostu 23. dubna 18:00 (pondělí)
  • Koinónia: Alfa 24. dubna 18:00 (úterý)
  • Koinónia: Beta 24. dubna 19:00 (úterý)