Fotoalbum

Beseda se Zuzanou Roithovou

Ve čtvrtek 7. listopadu 2013 byla naším hostem Zuzana Roithová. Promluvila a besedovala na téma: "Spory o náboženské symboly v Evropské unii."

Křty dospělých 27. října

Darja a Michal, oba původem ze severních Čech, byli v našem sboru pokřtěni v neděli 27. října 2013. Křest Darji vykonal host - chomutovský farář Jiří Bureš.

Vycházka na Vidouli

V neděli 13. října 2013 jsme pod vedením Zdeňka Lauschmanna vyrazili krásnou podzimní přírodou na vrch Vidouli.

Běleč 2013

Rodinná rekreace našeho sboru, to je: 7 dní strávených v bělečském táboře (od 6. do 13. 7. 2013), více než 100 účastníků z téměř 30 rodin, mnoho biblických příběhů, her, zábavy, sportu a radosti pro malé i velké. A také velmi málo spánku pro dospělé...

Noc kostelů 2013

V pátek 24. května 2013 jsme v rámci mezinárodní akce otevřeli naši kapli a nabídli pestrou směsici zábavných, kulturních i duchovních programů nejen pro naše členy, ale i pro širokou veřejnost.

Jarní brigáda 2013

V sobotu 6. dubna 2013 jsme za spolupráci členů sboru a uživatelů dětského hřiště z okolí uklidili jak farní dvůr, tak dětské hřiště v ulici V Mezihoří, které se nachází asi 100 metrů od našeho sborového domu a které spravujeme. Děkujeme všem zúčastněným!   Akce »

Evangelický karneval 2013

V sobotu 2. února 2013 se naše kaple opět proměnila ve velkou hernu a zaplnila se nejrůznějšími postavičkami malých i velkých účastníků karnevalu.   Akce »