Fotoalbum

Noc kostelů 2013

V pátek 24. května 2013 jsme v rámci mezinárodní akce otevřeli naši kapli a nabídli pestrou směsici zábavných, kulturních i duchovních programů nejen pro naše členy, ale i pro širokou veřejnost.

Jarní brigáda 2013

V sobotu 6. dubna 2013 jsme za spolupráci členů sboru a uživatelů dětského hřiště z okolí uklidili jak farní dvůr, tak dětské hřiště v ulici V Mezihoří, které se nachází asi 100 metrů od našeho sborového domu a které spravujeme. Děkujeme všem zúčastněným!

Evangelický karneval 2013

V sobotu 2. února 2013 se naše kaple opět proměnila ve velkou hernu a zaplnila se nejrůznějšími postavičkami malých i velkých účastníků karnevalu.

Vánoční divadlo "Andělský dispečink"

V neděli 23. prosince 2012 jsme předvedli tradiční vánoční divadlo. Tentokrát se odehrávalo v místnosti andělského dispečinku u andělského baru. Malí herci odehráli své hlavní role skvěle!

Vycházka z Dolních Chaber do Čimic

V neděli 4. listopadu 2012 se na sborové vycházce sešla dosti netradiční sestava: Zdeněk (= pan vedoucí) a zástupci 3 rodin s malými dětmi. Historickou památku (kostel sv. Jana Křtitele) i přírodu si pak náležitě užili malí i velcí.

Výlet do Peček a do Kouřimi

Skupinka 13 statečných se v neděli 7. října 2012 ráno nenechala odradit vytrvalým podzimním deštěm a vyrazila na výlet do Peček a Kouřimi. Šlo o výjimečně dlouhý (celodenní), o výjimečně deštivý a o výjimečně vydařený výlet!

Letní rodinná rekreace v Bělči nad Orlicí

Pátý ročník týdenní rodinné rekreace proběhl od soboty 11. srpna v evangelickém středisku v Bělči nad Orlicí. Zúčastnilo se ho téměř 80 spokojených účastníků.

Grilovací zakončení mládežnické sezóny

Ve středu 20. června 2012 mládežnická skupina zakončila svou sezónu grilováním na farním dvorku. Bylo veselo a chutně.

Křestní neděle v dubnu 2012

V neděli 22. dubna 2012 jsme na bohoslužbách zažili výjimečnou a radostnou událost - křest 7 dětí (ve věku od několika týdnů do 7 let) ze 4 rodin, které patří do našeho sboru.

Brigáda na dětském hřišti a na farním dvorku

V sobotu 14. dubna 2012 členové sboru a rodiče, kteří se svými dětmi užívají dětské hřiště, společnými silami hřiště "jarně" uklidili. Souběžně se uklízelo i na farním dvorku. Děkujeme všem zúčastněným!

Jaro 2018

11. 4. 2018

Zdeněk připravil báječnou vycházku na Děvín. Při jarní brigádě jsme zvelebili hřiště a farní dvorek, 13. 5. 2018 pořádáme Koncert na podporu Domácího hospice Tabita a zveme vás i na další akce:

• Koinónia: Alfa 24. dubna 18:00 (úterý)
  • Koinónia: Beta 24. dubna 19:00 (úterý)
  • Zkouška sboru Libé Ň 25. dubna 18:30 (středa)
  • Zkouška sboru Fusion 26. dubna 17:00 (čtvrtek)
  • Dětský klub se výjimečně NEKONÁ 27. dubna (pátek)