Fotoalbum

Letní rodinná rekreace v Bělči nad Orlicí

Pátý ročník týdenní rodinné rekreace proběhl od soboty 11. srpna v evangelickém středisku v Bělči nad Orlicí. Zúčastnilo se ho téměř 80 spokojených účastníků.

Grilovací zakončení mládežnické sezóny

Ve středu 20. června 2012 mládežnická skupina zakončila svou sezónu grilováním na farním dvorku. Bylo veselo a chutně.

Křestní neděle v dubnu 2012

V neděli 22. dubna 2012 jsme na bohoslužbách zažili výjimečnou a radostnou událost - křest 7 dětí (ve věku od několika týdnů do 7 let) ze 4 rodin, které patří do našeho sboru.

Brigáda na dětském hřišti a na farním dvorku

V sobotu 14. dubna 2012 členové sboru a rodiče, kteří se svými dětmi užívají dětské hřiště, společnými silami hřiště "jarně" uklidili. Souběžně se uklízelo i na farním dvorku. Děkujeme všem zúčastněným!   Akce »

Víkend mládeže v Přešticích

Víkend od pátku 9. do neděle 11. března 2012 strávila skupina naší mládeže na výletě na faře v Přešticích. Kromě jiných aktivit se věnovala tématu Akta X - homeopatii, exorcismům...

Křty a přijetí do sboru v únoru 2012

V neděli 12. února 2012 byli do sboru křtem přijati Jakub a Anna-Marie, přestupem z jiné církve Filip.

Beseda s Dominikem Dukou

Ve čtvrtek 9. února 2012 byl naším ekumenickým hostem pražský římskokatolický arcibiskup (a již téměř kardinál) Dominik Duka. Promluvil o biblické antropologii (učení o člověku) a v diskusi zodpověděl otázky z pléna.

Karneval 2012

V sobotu 28. ledna 2012 se naše kaple zaplnila nádhernými malými postavičkami - piráty a pirátkami, princeznami, čarodějnicemi, Karkulkami... Zpívalo se, hrály se hry, koukalo se na divadlo, soutěžilo se o ceny, losovala tombola...   Akce »

Vánoční hra 2011

V neděli 18. prosince 2011 předvedla skupina dětí, mládežníků i dospělých v rámci adventních bohoslužeb vánoční divadlo Toulavé hvězdičky. Fotky zde sice dodáváme s velkým zpožděním, radost Vám ovšem jistě udělají!   Vánoce »