Fotoalbum

Významní hosté v naší kapli

V průběhu posledních let naši kapli navštívily - při různých příležitostech - některé známé a významné osobnosti českého vědeckého, kulturního, politického i ekumenického života.

Neděle s Andreasem Hessem

V neděli 9. října 2011 byl naším hostem Andreas Hess, významný církevní a ekumenický pracovník ze Švýcarska. Kázal na bohoslužbách a následně pronesl pro zájemce přednášku "Křesťan bez konfese - model budoucnosti?" Vzbudil velký zájem a živou diskusi.

Setkání s ekonomem a publicistou Tomášem Sedláčkem

Ve středu 14. září 2011 byl naším hostem ekonom, vysokoškolský pedagog a publicista Tomáš Sedláček. Téma jeho přednášky, a také způsob jejího podání vzbudil následující živou diskusi.

Karlínské farmářské trhy 2011

V sobotu 10. září 2011 jsme svou činnost prezentovali na karlínských farmářských trzích. Hlavní atrakcí byla naše nová velká trampolína. Vstupenkou na ni bylo vybarvení obrázku s biblickými motivy. Hosté si také mohli vyzvednout naše informační předměty.

Bělečská rodinná rekreace 2011

Rodinná rekreace našeho sboru, to je: 7 dní strávených v bělečském táboře (od 30. 7. do 6. 8. 2011), 60 účastníků ze 17 rodin, mnoho biblických příběhů, her, zábavy, sportu a radosti pro malé i velké. A také velmi málo spánku pro dospělé...

Noc kostelů 2011

V pátek 27. května 2011 jsme se přidali k velké středoevropské akci Noc kostelů. Účastníkům jsme nabídli mj. cvičení na židlích, vystoupení souboru Geshem, vyprávění o putování do Santiaga de Compostela, koncert duchovní hudby, čtení a křesťanskou rockovo

Sborová vycházka Ďáblickým hájem

V neděli 1. května 2011 jsme společně vyrazili z Kobylis k památníku v kobyliské střelnici a následně do Ďáblického háje. I díky tomu, že nám přálo počasí, jsme se sešli v rekordním počtu a vycházku si parádně užili!

Slib nového staršovstva

V rámci bohoslužeb v neděli 15. května 2011 složili slib nově zvolení členové staršovstva a náhradníci. Slib přijala seniorátní kurátorka Zdeňka Skuhrová z hvozdnického sboru. Nové staršovstvo bylo zvolena na funkční období 2011 - 2017.

Noc literatury 2011 v naší kapli

Ve středu 11. května 2011 předčítal v naší kapli v rámci velké akce Noc literatury herec Martin Preiss z knihy holandského autora K. Abdolaha Dům u mešity. V přibližně 10 sadách čtení na 15 místech v okolí Palmovky se vystřídalo kolem 10.000 posluchačů!

Jarní brigáda 2011

V sobotu 2. dubna 2011 se konal již pátý ročník tradiční jarní brigády na farním dvorku a na dětském hřišti, které provozujeme. Stihli jsme upravit vše potřebné a odvezeným odpadem naplnili kontejner o objemu 8 krychlových metrů. Co se týče účastníků, čle

Evangelický karneval 2018

15. 2. 2018Roman Mazur