Fotoalbum

Karlínské farmářské trhy 2011

V sobotu 10. září 2011 jsme svou činnost prezentovali na karlínských farmářských trzích. Hlavní atrakcí byla naše nová velká trampolína. Vstupenkou na ni bylo vybarvení obrázku s biblickými motivy. Hosté si také mohli vyzvednout naše informační předměty.

Bělečská rodinná rekreace 2011

Rodinná rekreace našeho sboru, to je: 7 dní strávených v bělečském táboře (od 30. 7. do 6. 8. 2011), 60 účastníků ze 17 rodin, mnoho biblických příběhů, her, zábavy, sportu a radosti pro malé i velké. A také velmi málo spánku pro dospělé...

Noc kostelů 2011

V pátek 27. května 2011 jsme se přidali k velké středoevropské akci Noc kostelů. Účastníkům jsme nabídli mj. cvičení na židlích, vystoupení souboru Geshem, vyprávění o putování do Santiaga de Compostela, koncert duchovní hudby, čtení a křesťanskou rockovo

Sborová vycházka Ďáblickým hájem

V neděli 1. května 2011 jsme společně vyrazili z Kobylis k památníku v kobyliské střelnici a následně do Ďáblického háje. I díky tomu, že nám přálo počasí, jsme se sešli v rekordním počtu a vycházku si parádně užili!   Výlety »

Slib nového staršovstva

V rámci bohoslužeb v neděli 15. května 2011 složili slib nově zvolení členové staršovstva a náhradníci. Slib přijala seniorátní kurátorka Zdeňka Skuhrová z hvozdnického sboru. Nové staršovstvo bylo zvolena na funkční období 2011 - 2017.

Noc literatury 2011 v naší kapli

Ve středu 11. května 2011 předčítal v naší kapli v rámci velké akce Noc literatury herec Martin Preiss z knihy holandského autora K. Abdolaha Dům u mešity. V přibližně 10 sadách čtení na 15 místech v okolí Palmovky se vystřídalo kolem 10.000 posluchačů!

Jarní brigáda 2011

V sobotu 2. dubna 2011 se konal již pátý ročník tradiční jarní brigády na farním dvorku a na dětském hřišti, které provozujeme. Stihli jsme upravit vše potřebné a odvezeným odpadem naplnili kontejner o objemu 8 krychlových metrů. Co se týče účastníků, čle   Akce »

Sborová vycházka na Prosek

V neděli 27. března 2011 jsme se vydali od vysočanského nádraží vzhůru do kopce kolem Flajšnerky a Jetelky na Starý Prosek. Nevynechali jsme románský kostelík sv. Václava a hřbitov, kde jsou pochováni místní „velikáni“. Počasí nám přálo.   Výlety »

Biblické rostliny Středozemí

Beseda s Ing. Kuklíkem nás provedla místy, kudy chodili proroci a apoštolové z hlediska rostlin.

Sborový karneval 2011

V sobotu 26. února 2011 proběhl v naší kapli proměněné na velkou hernu druhý ročník sborového karnevalu. Fotografie Vás snad přesvědčí, že si to všichni náramně užili, i díky důkladné přípravě velké skupiny organizátorů a pomocníků...   Akce »

Aplikace do mobilů pro pravidelnou četbu Bible

15. 10. 2017Roman Mazur

Pro mobilní telefony s operačním operační systém Android doporučujeme např. tyto aplikace a stránky: Daily Words (hesla Jednoty bratrské) / www.dennicteni.cz / Slovo na den / You Version (různé plány na každodenní čtení Bible) / Taizé Readings / Hesla Jednoty bratrské / Quick Bible / And Bible.

• Dětský klub 24. listopadu 15:00 (pátek)
  • Bohoslužby 26. listopadu 9:30 (neděle, poslední po Trojici)
  • Kruh seniorů 27. listopadu 14:30 (pondělí)
  • Dorost 27. listopadu 18:00 (pondělí)