Fotoalbum

Vycházka na Vidouli

V neděli 13. října 2013 jsme pod vedením Zdeňka Lauschmanna vyrazili krásnou podzimní přírodou na vrch Vidouli.

Běleč 2013

Rodinná rekreace našeho sboru, to je: 7 dní strávených v bělečském táboře (od 6. do 13. 7. 2013), více než 100 účastníků z téměř 30 rodin, mnoho biblických příběhů, her, zábavy, sportu a radosti pro malé i velké. A také velmi málo spánku pro dospělé...

Noc kostelů 2013

V pátek 24. května 2013 jsme v rámci mezinárodní akce otevřeli naši kapli a nabídli pestrou směsici zábavných, kulturních i duchovních programů nejen pro naše členy, ale i pro širokou veřejnost.

Jarní brigáda 2013

V sobotu 6. dubna 2013 jsme za spolupráci členů sboru a uživatelů dětského hřiště z okolí uklidili jak farní dvůr, tak dětské hřiště v ulici V Mezihoří, které se nachází asi 100 metrů od našeho sborového domu a které spravujeme. Děkujeme všem zúčastněným!

Evangelický karneval 2013

V sobotu 2. února 2013 se naše kaple opět proměnila ve velkou hernu a zaplnila se nejrůznějšími postavičkami malých i velkých účastníků karnevalu.

Vánoční divadlo "Andělský dispečink"

V neděli 23. prosince 2012 jsme předvedli tradiční vánoční divadlo. Tentokrát se odehrávalo v místnosti andělského dispečinku u andělského baru. Malí herci odehráli své hlavní role skvěle!

Vycházka z Dolních Chaber do Čimic

V neděli 4. listopadu 2012 se na sborové vycházce sešla dosti netradiční sestava: Zdeněk (= pan vedoucí) a zástupci 3 rodin s malými dětmi. Historickou památku (kostel sv. Jana Křtitele) i přírodu si pak náležitě užili malí i velcí.

Výlet do Peček a do Kouřimi

Skupinka 13 statečných se v neděli 7. října 2012 ráno nenechala odradit vytrvalým podzimním deštěm a vyrazila na výlet do Peček a Kouřimi. Šlo o výjimečně dlouhý (celodenní), o výjimečně deštivý a o výjimečně vydařený výlet!

Letní rodinná rekreace v Bělči nad Orlicí

Pátý ročník týdenní rodinné rekreace proběhl od soboty 11. srpna v evangelickém středisku v Bělči nad Orlicí. Zúčastnilo se ho téměř 80 spokojených účastníků.

Grilovací zakončení mládežnické sezóny

Ve středu 20. června 2012 mládežnická skupina zakončila svou sezónu grilováním na farním dvorku. Bylo veselo a chutně.

Zkouška vánočního divadla

7. 12. 2018

Již tuto neděli 9.12 se bude po bohoslužbách od 11:00 zkoušet vánoční divadlo, tak nezapomeňte a dorazte!

• Zkouška kytarové skupiny 12. prosince 18:30 (středa)
  • Dětský klub 14. prosince 15:30 (pátek)
  • Bohoslužby s večeří Páně 16. prosince 9:30 (neděle, 3. adventní)
  • Zkouška vánočního divadla 16. prosince 11:00 (neděle)