Fotoalbum

Vánoční divadlo "Andělský dispečink"

V neděli 23. prosince 2012 jsme předvedli tradiční vánoční divadlo. Tentokrát se odehrávalo v místnosti andělského dispečinku u andělského baru. Malí herci odehráli své hlavní role skvěle!

Vycházka z Dolních Chaber do Čimic

V neděli 4. listopadu 2012 se na sborové vycházce sešla dosti netradiční sestava: Zdeněk (= pan vedoucí) a zástupci 3 rodin s malými dětmi. Historickou památku (kostel sv. Jana Křtitele) i přírodu si pak náležitě užili malí i velcí.

Výlet do Peček a do Kouřimi

Skupinka 13 statečných se v neděli 7. října 2012 ráno nenechala odradit vytrvalým podzimním deštěm a vyrazila na výlet do Peček a Kouřimi. Šlo o výjimečně dlouhý (celodenní), o výjimečně deštivý a o výjimečně vydařený výlet!

Letní rodinná rekreace v Bělči nad Orlicí

Pátý ročník týdenní rodinné rekreace proběhl od soboty 11. srpna v evangelickém středisku v Bělči nad Orlicí. Zúčastnilo se ho téměř 80 spokojených účastníků.

Grilovací zakončení mládežnické sezóny

Ve středu 20. června 2012 mládežnická skupina zakončila svou sezónu grilováním na farním dvorku. Bylo veselo a chutně.

Křestní neděle v dubnu 2012

V neděli 22. dubna 2012 jsme na bohoslužbách zažili výjimečnou a radostnou událost - křest 7 dětí (ve věku od několika týdnů do 7 let) ze 4 rodin, které patří do našeho sboru.

Brigáda na dětském hřišti a na farním dvorku

V sobotu 14. dubna 2012 členové sboru a rodiče, kteří se svými dětmi užívají dětské hřiště, společnými silami hřiště "jarně" uklidili. Souběžně se uklízelo i na farním dvorku. Děkujeme všem zúčastněným!

Víkend mládeže v Přešticích

Víkend od pátku 9. do neděle 11. března 2012 strávila skupina naší mládeže na výletě na faře v Přešticích. Kromě jiných aktivit se věnovala tématu Akta X - homeopatii, exorcismům...

Křty a přijetí do sboru v únoru 2012

V neděli 12. února 2012 byli do sboru křtem přijati Jakub a Anna-Marie, přestupem z jiné církve Filip.

Beseda s Dominikem Dukou

Ve čtvrtek 9. února 2012 byl naším ekumenickým hostem pražský římskokatolický arcibiskup (a již téměř kardinál) Dominik Duka. Promluvil o biblické antropologii (učení o člověku) a v diskusi zodpověděl otázky z pléna.

Podzimní novinky

13. 9. 2018Jakub Malý

Kázání z nové řady Jak zraje víra

Inspirace:

• Kruh seniorů 24. září 14:30 (pondělí)
  • Dorost 24. září 18:00 (pondělí)
  • Minikurz Dál a hlouběji 3/6 25. září 18:30 (úterý)
  • Zkouška kytarové skupiny 26. září 18:30 (středa)
  • Začíná Sjezd (nejen) evangelické mládeže v Pardubicích 27. září (čtvrtek)