Fotoalbum

Biblické přírodní katastrofy

Povídání nejen o biblických katastrofách se uskutečnilo ve středu 3. listopadu 2010 v naší kapli. Doc. RNDr. Zdeněk Kukal, DrSc. vyprávěl nejen o katastrofách, ale i o pohledu geologa na biblické události.

Běleč 2010

Již potřetí vyrazilo v termínu od 21. do 28. srpna 2010 patnáct rodin našich členů a přátel na týdenní pobyt do Bělče nad Orlicí. Obrázky Vás snad přesvědčí, že to byla rekreace jaksepatří.

Dětský den na hřišti

V sobotu 12. června 2010 jsme na našem hřišti uspořádali premiérový Dětský den pro rodiny našich členů i přátel. Počasí bylo vynikající, účast hojná a program díky mnoha dobrovolníkům i pozvaným hudebníkům zajímavý pro všechny generace - co víc si přát?   Akce »

Květnový křest dospělého

Po absolvování příslušné přípravy byl v neděli 23. května 2010 v našem sboru pokřtěn další dospělý. Na cestě ke křesťanské víře byl Vojta inspirován především svými příbuznými, kteří se křesťany stali již před ním. Pro společenství našeho sboru je každý t

Sborová vycházka okolím Strančic

V neděli 9. května jsme se po peripetiích souvisejících s nepřejícím počasím vypravili nakonec s menší skupinkou do okolí Strančic. V Praze mezitím pršelo, my jsem se ovšem dešti úspěšně vyhnuli.   Výlety »

Dinesh D´Souza

Zajímavá kniha nejen o evoluci, kterou vám doporučujeme si přečíst. Můžete si u nás prohlédnout kratičký úryvek z této knihy - začátek 13. kapitoly, která se vyrovnává se vztahem evoluce a křesťanské víry.

Brigáda na dětském hřišti a farním dvorku

V sobotu 17. dubna 2010 jsme společnými silami členů sboru a uživatelů dětského hřiště jarně uklidili farní dvorek i dětské hřiště, které sbor provozuje.   Akce »

Přednáška Marka O. Váchy

Ve středu 14. dubna 2010 byl naším hostem katolický kněz a biolog Marek Orko Vácha. Přednášel na téma "Evoluce - ohrožení nebo výzva pro křesťanství?" Vzbudil velmi kladný ohlas publika a také mnohé otázky.   Akce »

Sborová vycházka: Libní potřetí

V neděli 28. března 2010 jsme potřetí vyrazili po stopách historie nejbližšího okolí našeho sboru. Ačkoli několik minut před srazem lilo jako z konve, vycházka byla slunečná.   Výlety »

Sborový karneval

V sobotu 6. února 2010 proběhl sborový karneval. V naší kapli se to tak hemžilo dětmi všeho věku a s všemožnými maskami.   Akce »

Libeňští evangelíci v médiích

26. 4. 2017Roman Mazur

Evangelický farář a teolog, člen našeho sboru Jakub Trojan oslavil v květnu 90. narozeniny. Magazín Christnet připravil u této příležitosti velký rozhovor s oslavencem. Podobně Rádio 7 v rámci pořadu Řeka života. // V dubnu 2017 byla Rádiem Proglas v rámci cyklu „Vítejte, senioři!“ připravena a odvysílána reportáž Rádia Proglas o Kruhu seniorů naší farnosti.

• Bohoslužby se křtem dospělé 28. května 9:30 (neděle, 6. po V. (Nanebevst.))
  • Kruh seniorů 29. května 14:30 (pondělí)
  • Setkání dorostu 29. května 18:00 (pondělí)
  • Setkání mládeže v domácnosti (info: 777 823 540) 1. června 18:30 (čtvrtek)