Výlety

|< Předchozí strana 1 2 >|

Vycházka z Dolních Chaber do Čimic

V neděli 4. listopadu 2012 se na sborové vycházce sešla dosti netradiční sestava: Zdeněk (= pan vedoucí) a zástupci 3 rodin s malými dětmi. Historickou památku (kostel sv. Jana Křtitele) i přírodu si pak náležitě užili malí i velcí.

Výlet do Peček a do Kouřimi

Skupinka 13 statečných se v neděli 7. října 2012 ráno nenechala odradit vytrvalým podzimním deštěm a vyrazila na výlet do Peček a Kouřimi. Šlo o výjimečně dlouhý (celodenní), o výjimečně deštivý a o výjimečně vydařený výlet!

Vycházka do Dalejského údolí

V neděli 13. listopadu 2011 odpoledne vyrazila skupinka 13 výletníků na procházku podzimním Dalejským údolím. Vycházka byla sice podzimně chladná, ovšem zároveň slunečná a krásná...

Sborová vycházka Ďáblickým hájem

V neděli 1. května 2011 jsme společně vyrazili z Kobylis k památníku v kobyliské střelnici a následně do Ďáblického háje. I díky tomu, že nám přálo počasí, jsme se sešli v rekordním počtu a vycházku si parádně užili!

Sborová vycházka na Prosek

V neděli 27. března 2011 jsme se vydali od vysočanského nádraží vzhůru do kopce kolem Flajšnerky a Jetelky na Starý Prosek. Nevynechali jsme románský kostelík sv. Václava a hřbitov, kde jsou pochováni místní „velikáni“. Počasí nám přálo.

Sborová vycházka okolím Strančic

V neděli 9. května 2010 jsme se po peripetiích souvisejících s nepřejícím počasím vypravili nakonec s menší skupinkou do okolí Strančic. V Praze mezitím pršelo, my jsem se ovšem dešti úspěšně vyhnuli.

Sborová vycházka: Libní potřetí

V neděli 28. března 2010 jsme potřetí vyrazili po stopách historie nejbližšího okolí našeho sboru. Ačkoli několik minut před srazem lilo jako z konve, vycházka byla slunečná.

Vycházka po stopách historie našeho sboru

V rámci oslav 80. výročí založení našeho sboru jsme v sobotu 14. listopadu 2009 podnikli vycházku po stopách jeho historie. Zúčastnili se převážně rodiny s dětmi a hosté z partnerského sboru v Domažlicích.

Sborová vycházka na Levý Hradec

V neděli 11. října 2009 jsme vyrazili ke kostelíku na Levém Hradci, který stojí na místě původního prvního křesťanského kostela v Čechách, a dále na vrchol Řivnáč.

Vycházka na Karlštejnsko

V neděli 18. dubna 2009 jsme za nádherného jarního počasí vyrazili pod vedením Zdeňka Lauschmanna na Karlštejsko. Šli jsme z Vráže do Srbska, vrcholový tým dobyl i skálu nad svatým Janem. Vše vyšlo skvěle. Však posuďte sami!

|< Předchozí strana 1 2 >|

Aplikace do mobilů pro pravidelnou četbu Bible

15. 10. 2017Roman Mazur

Pro mobilní telefony s operačním operační systém Android doporučujeme např. tyto aplikace a stránky: Daily Words (hesla Jednoty bratrské) / www.dennicteni.cz / Slovo na den / You Version (různé plány na každodenní čtení Bible) / Taizé Readings / Hesla Jednoty bratrské / Quick Bible / And Bible.

• Dětský klub 24. listopadu 15:00 (pátek)
  • Bohoslužby 26. listopadu 9:30 (neděle, poslední po Trojici)
  • Kruh seniorů 27. listopadu 14:30 (pondělí)
  • Dorost 27. listopadu 18:00 (pondělí)