Moderní francouzské vyznání víry

Věříme v Ježíše Krista, jednorozeného Syna Božího, který se stal člověkem, abychom měli odpuštění, radost a spásu. Věříme, že zemřel a byl vzkříšen, aby nám dal vítězství nad smrtí a ujištění o našem vzkříšení. Věříme, že přijde v moci a slávě, jako přišel ve slabosti a ponížení.

Skrze něho věříme v Boha Otce, který nás přijímá za své děti a miluje nás, jako miluje Ježíše Krista.

Věříme v Ducha svatého, který působí v našem srdci a ujišťuje nás, že jsme Božími dětmi, který vede církev Božím slovem a zjevuje nám slávu Ježíše Krista. Věříme ve všeobecnou církev, viditelnou i neviditelnou, hříšnou i ospravedlněnou. Věříme, že jsme všichni spojeni s Ježíšem Kristem. Věříme, že království Boží je naší společnou nadějí. Amen.

(z bohoslužeb Francouzské reformované církve, 1996)

Aplikace do mobilů pro pravidelnou četbu Bible

15. 10. 2017Roman Mazur

Pro mobilní telefony s operačním operační systém Android doporučujeme např. tyto aplikace a stránky: Daily Words (hesla Jednoty bratrské) / www.dennicteni.cz / Slovo na den / You Version (různé plány na každodenní čtení Bible) / Taizé Readings / Hesla Jednoty bratrské / Quick Bible / And Bible.

• Dětský klub 24. listopadu 15:00 (pátek)
  • Bohoslužby 26. listopadu 9:30 (neděle, poslední po Trojici)
  • Kruh seniorů 27. listopadu 14:30 (pondělí)
  • Dorost 27. listopadu 18:00 (pondělí)