Sborový výlet do Chotěboře

22. 5. 2007Roman Mazur

Srdečně zveme všechny své členy i přátele na SBOROVÝ VÝLET DO CHOTĚBOŘE o víkendu 9.  — 10. června 2007.

Sraz k odjezdu: V sobotu 9. června v 7:30 hod. u pokladny č. 13 na hlavním nádraží. Na místě si koupíme hromadnou jízdenku a odjedeme vlakem v 7:54 hod., směr Havlíčkův Brod.

Alternativní doprava: Pojedete-li po vlastní ose (např. autem), prosíme, abyste do chotěbořského střediska dorazili nejpozději do 11:00 hod., příp. nám po dohodě pomohli s odvozem účastníků z nádraží.

Program: Po příjezdu se ve středisku zabydlíme a naobědváme. Po poledni podnikneme větší procházku s možností vybrat si její délku. Po návratu a večeři se sejdeme k společenskému programu. V neděli ráno se zúčastníme bohoslužeb a kolem oběda bude více programových možností dle zájmu (další procházka, posezení, sport…).

Návrat: Na zpáteční cestu vyjedeme z Chotěboře vlakem v 16:31 hod. Do stanice Praha — Libeň přijedeme v 18:49 hod., příp. do stanice Praha — Holešovice v 18:57 hod.

Cena: 400 Kč pro dospělého, 200 Kč pro dítě. Cena zahrnuje dopravu vlakem, ubytování, stravování od sobotního oběda do nedělního oběda.

Sleva pro rodiny: Plná cena se platí za dospělé a první dítě. Ostatní děti jedou zdarma.

Přihlášení a platba zálohy: Hlaste se, prosíme, ve farní kanceláři zároveň se složením zálohy ve výši nejméně 33 procent Vaší platby.

Před prázninová zahradní party

18. 6. 2018

V neděli 24. června proběhnou křtiny malého chlapečka a také velká zahradní party! Po bohoslužbách zůstaneme na farním dvorku a užijeme si společné odpoledne před tím, než se všichni rozprchneme na prázdniny :-) Přijďte v hojném počtu, těšíme se na vás!

• Rodinné bohoslužby k zakončení školního roku se křtem dítěte 24. června 9:30 (neděle, 4. po Trojici)
  • Večer pro sborové spolupracovníky 27. června 18:00 (středa)
  • Bohoslužby 1. července 9:30 (neděle, 5. po Trojici)
  • Letní biblická hodina 4. července 18:00 (středa)