Naše farnost má nový pěvecký sbor

4. 2. 2016Roman Mazur

Amatérské pěvecké těleso vzniklo při libeňském evangelickém sboru na podzim 2015 a jeho činnost se pomalu ale jistě rozšiřuje.

Iniciativa vzešla od řadových členů sboru, kteří s chutí zpívají duchovní písně a spirituály a hlavně rádi společně „něco“ tvoří. Chceme se uplatnit zejména během bohoslužeb, časem si ale jistě zazpíváme i jinde. Důležitá je pro nás radost ze zpěvu a ze společné práce, tak trochu podle hesla: „Nejlepší na sboru jsou zkoušky!“ Jsme otevřeni každému, kdo je ochoten sdílet podobné radosti. Na setkání se všemi zájemci (nemusí být oficiálními členy farnosti!) se těší a bližší informace ráda poskytne Lenka Faltýnková, 776 153 958, lefal@seznam.cz.

Libeňští evangelíci v médiích

26. 4. 2017Roman Mazur

Evangelický farář a teolog, člen našeho sboru Jakub Trojan oslavil v květnu 90. narozeniny. Magazín Christnet připravil u této příležitosti velký rozhovor s oslavencem. Podobně Rádio 7 v rámci pořadu Řeka života. // V dubnu 2017 byla Rádiem Proglas v rámci cyklu „Vítejte, senioři!“ připravena a odvysílána reportáž Rádia Proglas o Kruhu seniorů naší farnosti.

• Bohoslužby se křtem dospělé 28. května 9:30 (neděle, 6. po V. (Nanebevst.))
  • Kruh seniorů 29. května 14:30 (pondělí)
  • Setkání dorostu 29. května 18:00 (pondělí)
  • Setkání mládeže v domácnosti (info: 777 823 540) 1. června 18:30 (čtvrtek)