Naše farnost má nový pěvecký sbor

4. 2. 2016Roman Mazur

Amatérské pěvecké těleso vzniklo při libeňském evangelickém sboru na podzim 2015 a jeho činnost se pomalu ale jistě rozšiřuje.

Iniciativa vzešla od řadových členů sboru, kteří s chutí zpívají duchovní písně a spirituály a hlavně rádi společně „něco“ tvoří. Chceme se uplatnit zejména během bohoslužeb, časem si ale jistě zazpíváme i jinde. Důležitá je pro nás radost ze zpěvu a ze společné práce, tak trochu podle hesla: „Nejlepší na sboru jsou zkoušky!“ Jsme otevřeni každému, kdo je ochoten sdílet podobné radosti. Na setkání se všemi zájemci (nemusí být oficiálními členy farnosti!) se těší a bližší informace ráda poskytne Lenka Faltýnková, 776 153 958, lefal@seznam.cz.

Před prázninová zahradní party

18. 6. 2018

V neděli 24. června proběhnou křtiny malého chlapečka a také velká zahradní party! Po bohoslužbách zůstaneme na farním dvorku a užijeme si společné odpoledne před tím, než se všichni rozprchneme na prázdniny :-) Přijďte v hojném počtu, těšíme se na vás!

• Rodinné bohoslužby k zakončení školního roku se křtem dítěte 24. června 9:30 (neděle, 4. po Trojici)
  • Večer pro sborové spolupracovníky 27. června 18:00 (středa)
  • Bohoslužby 1. července 9:30 (neděle, 5. po Trojici)
  • Letní biblická hodina 4. července 18:00 (středa)