Naše farnost má nový pěvecký sbor

4. 2. 2016Roman Mazur

Amatérské pěvecké těleso vzniklo při libeňském evangelickém sboru na podzim 2015 a jeho činnost se pomalu ale jistě rozšiřuje.

Iniciativa vzešla od řadových členů sboru, kteří s chutí zpívají duchovní písně a spirituály a hlavně rádi společně „něco“ tvoří. Chceme se uplatnit zejména během bohoslužeb, časem si ale jistě zazpíváme i jinde. Důležitá je pro nás radost ze zpěvu a ze společné práce, tak trochu podle hesla: „Nejlepší na sboru jsou zkoušky!“ Jsme otevřeni každému, kdo je ochoten sdílet podobné radosti. Na setkání se všemi zájemci (nemusí být oficiálními členy farnosti!) se těší a bližší informace ráda poskytne Lenka Faltýnková, 776 153 958, lefal@seznam.cz.

• Základy křesťanské víry 2/6 21. září 18:30 (čtvrtek)
  • Začíná výlet do partnerského drážďanského evangelického sboru Frieden und Hoffnung 22. září (pátek)
  • Dětský klub se výjimečně NEKONÁ kvůli výletu do Drážďan 22. září (pátek)
  • Bohoslužby 24. září 9:30 (neděle, 15. po Trojici)