Naše farnost má nový pěvecký sbor

4. 2. 2016Roman Mazur

Amatérské pěvecké těleso vzniklo při libeňském evangelickém sboru na podzim 2015 a jeho činnost se pomalu ale jistě rozšiřuje.

Iniciativa vzešla od řadových členů sboru, kteří s chutí zpívají duchovní písně a spirituály a hlavně rádi společně „něco“ tvoří. Chceme se uplatnit zejména během bohoslužeb, časem si ale jistě zazpíváme i jinde. Důležitá je pro nás radost ze zpěvu a ze společné práce, tak trochu podle hesla: „Nejlepší na sboru jsou zkoušky!“ Jsme otevřeni každému, kdo je ochoten sdílet podobné radosti. Na setkání se všemi zájemci (nemusí být oficiálními členy farnosti!) se těší a bližší informace ráda poskytne Lenka Faltýnková, 776 153 958, lefal@seznam.cz.

Léto 2017

4. 7. 2017Roman Mazur

Prázdninový sborový život je omezen jen na pravidelné nedělní bohoslužby od 9:30 hod. a středeční biblické hodiny pro všechny generace od 18:00 hod. Nejsou vyhlášeny ani úřední hodiny ve farní kanceláři, ale v případě potřeby je možno kontaktovat faráře nebo sekretářku sboru telefonicky či e-mailem.

• Bohoslužby 23. července 9:30 (neděle, 6. po Trojici)
  • Letní biblická hodina 26. července 18:00 (středa)
  • Bohoslužby 30. července 9:30 (neděle, 7. po Trojici)
  • Letní biblická hodina 2. srpna 18:00 (středa)