Naše farnost má nový pěvecký sbor

4. 2. 2016Roman Mazur

Amatérské pěvecké těleso vzniklo při libeňském evangelickém sboru na podzim 2015 a jeho činnost se pomalu ale jistě rozšiřuje.

Iniciativa vzešla od řadových členů sboru, kteří s chutí zpívají duchovní písně a spirituály a hlavně rádi společně „něco“ tvoří. Chceme se uplatnit zejména během bohoslužeb, časem si ale jistě zazpíváme i jinde. Důležitá je pro nás radost ze zpěvu a ze společné práce, tak trochu podle hesla: „Nejlepší na sboru jsou zkoušky!“ Jsme otevřeni každému, kdo je ochoten sdílet podobné radosti. Na setkání se všemi zájemci (nemusí být oficiálními členy farnosti!) se těší a bližší informace ráda poskytne Lenka Faltýnková, 776 153 958, lefal@seznam.cz.

Aplikace do mobilů pro pravidelnou četbu Bible

15. 10. 2017Roman Mazur

Pro mobilní telefony s operačním operační systém Android doporučujeme např. tyto aplikace a stránky: Daily Words (hesla Jednoty bratrské) / www.dennicteni.cz / Slovo na den / You Version (různé plány na každodenní čtení Bible) / Taizé Readings / Hesla Jednoty bratrské / Quick Bible / And Bible.

• Dětský klub 24. listopadu 15:00 (pátek)
  • Bohoslužby 26. listopadu 9:30 (neděle, poslední po Trojici)
  • Kruh seniorů 27. listopadu 14:30 (pondělí)
  • Dorost 27. listopadu 18:00 (pondělí)