Čemu věříme?

S ostatními křesťany sdílíme víru v Boha – tajemného původce vesmíru i života v něm, a zároveň laskavého průvodce těch, kteří jsou vůči němu s důvěrou otevřeni.

S ostatními křesťany sdílíme rovněž víru v Ježíše Krista, jedinečné Boží ztělesnění v lidských dějinách…

Rovněž věříme v aktuální Boží působení prostřednictvím Ducha svatého, a to v lidských srdcích i společenstvích.

Křesťanskou víru prožíváme v protestantském zabarvení, tedy nepříliš obřadně, s důrazem na stále živou inspiraci a autoritu Bible, v otevřenosti otázkám a výzvám moderní doby.

Českobratrská církev evangelická je církví historicky navazující na českou a evropskou reformaci. Má necelých 80.000 členů v přibližně 250 farních sborech na území celé České republiky. Náš libeňský sbor má v současnosti asi 400 členů.

Další informace o křesťanském životě v našem společenství naleznete v sekci Poslání.

Jaro 2018

11. 4. 2018

Při jarní brigádě jsme zvelebili hřiště a farní dvorek, 13. 5. 2018 pořádáme Koncert na podporu Domácího hospice Tabita a zveme vás i na další akce:

• Bohoslužby 22. dubna 9:30 (neděle, 3. po Velikonocích)
  • Kruh seniorů 23. dubna 14:30 (pondělí)
  • Setkání dorostu 23. dubna 18:00 (pondělí)
  • Koinónia: Alfa 24. dubna 18:00 (úterý)
  • Koinónia: Beta 24. dubna 19:00 (úterý)